faenfr

بیش از 15هزار تُن نُخاله ساختمانی در حسن آباد جمع‌آوری شد

  • چهارشنبه, 15 دی 1400 12:48
  • منتشر شده در فشافویه

 مسئول خدمات شهری شهرداری حسن‌آباد از پاک‌سازی سطح شهر از معضل ضایعات و نخاله‌های ساختمانی در طرح پاک‌سازی گسترده محیطی توسط حوزه خدمات شهری خبر داد.

به گزارش کلینی نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری شهر حسن‌آباد: سید مرتضی کرمانی مسئول خدمات شهر شهرداری در تشریح گوشه‌ای از فعالیت‌های این حوزه در ماه‌های اخیر گفت، یکی از برنامه‌های که مدیریت شهری در جلسات متعدد بر آن تأکید داشت، ارتقا و احیای سیما و منظر شهری بود که در همین راستا در حوزه زیباسازی شهر در کنار برنامه‌های دیگر پاک‌سازی سطح شهر از معضل ضایعات و نخاله‌های ساختمانی باهدف زیباسازی شهر در دستور کار قرار گرفت که با اقدام جهادی در ماه‌های اخیر، با تلاش نیروهای خدمات شهری و همکاری واحد عمران، بیش از 15 هزار تن نخاله ساختمانی از سطح شهر جمع‌آوری شد.
وی در ادامه اشاره‌ای به اقدامات دیگر اقدامات این حوزه اشاره کرد و افزود، تعویض و تعمیر و شستشوی مداوم باکس‌های زباله و ضدعفونی آن، جمع‌آوری علف‌های هرز، لایروبی رودخانه سیاه‌آب، شستشو و لایروبی انهار و جوی‌های انتقال آب و شستشو و ضدعفونی مبلمان شهری، رنگ‌آمیزی جدول شهر و شستشوی روزانه جداول سطح شهر، تعمیر و تعویض روشنایی پارک‌ها و میدان‌ها، تعمیر و بازسازی پل‌های ورودی کوچه و معابر، تعمیر و تعویض مبلمان شهری، تعویض تابلوهای کوچه و معابر، جمع‌آوری و انتقال زباله‌های شهری و پسماند از سطح شهر و زنده گیری بیش از 800 قلاده سگ ولگرد از سطح شهر و...از اقداماتی است که به‌صورت روزانه و مستمر در این حوزه دنبال می‌شود و امیدواریم شهروندان محترم همکاری بیشتری در راستای حفظ محیط شهری داشته باشند.

به این مطلب رای دهید
(0 رای)

پیام بگذارید

از وارد کردن تمامی اطلاعات ضروری که با علامت (*) مشخص شده اند اطمینان حاصل کنید. وارد کردن کدهای اِچ‌تی‌اِم‌اِل مجاز نیست.