faenfr
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

وبلاگها (10)

کانکی نورلان، بلاگر قزاقستانی، موفق شد تا با جلب همکاری تعدادی از شهروندان این کشور همچنان ارتباط شهروندان داخل و خارج این کشور را با وجود قطع اینترنت همزمان با اوج‌گیری ناآرامی‌ها در این کشور و آغاز سرکوب معترضان از سوی پلیس، برقرار نگاه دارد.

ادامه مطلب...

روز سه شنبه خبرحضور رئیـس مجمع تشخیـص مصلحت نـظام در جزیره کیـش و برهم خوردن جلسه سخنرانی ایشان در یکی از مساجد این شهـر به مهـم ترین خبر اکثر خبرگزاری ها و سایت ها تبدیل شد ؛ گرچه سایت های نزدیک به کارگزاران و دولت ، از اساس منکر برگزاری جلسه ای برای سخنرانی هاشمی رفسنجانی در جزیره کیش شدند اما موج برکناری ها در استانداری هرمزگان ،فرمانداری بندر لنگـه و بخشداری کیش گویای حقایقی دیگر بود.

ادامه مطلب...

محققان در یک بررسی بدترین رمزهای عبور اینترنتی در سال 2013 را معرفی کردند که نشان می دهد دیگر کلمه "Password " بدترین رمز عبور نیست.

ادامه مطلب...

دراین نوشته که بیش از صد و هفتاد نظر زیر آن منتشر شده، آمده است:"حرف من در اینجا درباره اقدام مداح مزبور نیست. او اگر خلافی مرتکب شده باید سزایش را طبق قانون ببیند. سخن بر سر این است که جریانی به راه افتاده تا به بهانه رخداد مزبور، تیغ بر عزاداری و نوحه خوانی بکشد."

ادامه مطلب...

کوچک‌زاده دروبلاگش  نوشت: کسی می داند رئیس جمهور عضو هیئت علمی کدام دانشگاه است؟

ادامه مطلب...

خواستم این انتقادات رو به صورت یک سوال که با (چرا)شروع میشه بیان کنم.امیدوارم حوصله به خرج بدهید و فقط آنها رو به چشم سوال نبینید بلکه در جوابش هم کمی تامل كنید.

 

ادامه مطلب...

علیرضا فرقانی 30 ساله از مدیران سابق دولت احمدی نژاد در وبلاگش که به دو نسخه فارسی و انگلیسی منتشر می کند در برخی رسانه های آمریکایی با تیتر" تهدید ایران به تجاوز به دختر اوباما در صورت حمله به سوریه" بازتاب یافت.

 

ادامه مطلب...

شهردار باید از تاریخ اشتغال به کار تا زمانی که در این سمت انجام وظیفه می‌نماید در داخل محدوده قانونی شهر ساکن باشد. شهرداری مکلف است‌برابر دستورالعمل وزارت کشور شرایط مناسب جهت تحقق مفاد این ماده را برای شهردار فراهم سازد.

ادامه مطلب...

لپ تاپ ها و رایانه های شخصی تا وقتی حالشان خوب است و به کمک ما می آیند، دوستانی ساکت و ساده هستند…

ادامه مطلب...

ن.ش بازیگر مطرح سینمای ایران در مازندران دستگیر شد.

ادامه مطلب...

آرشیو

« دی 1400 »
شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

برگزیده