faenfr
شنبه, 04 دی 1400

در سی و پنج سال سپری شده از عملیات کربلای ۴، این واقعه کلیدی جنگ ایران و عراق با روش هایی پیچیده هدف تحریف نهادهای رسمی قرار گرفته است.

دادگاهی در مسکو غول‌های اینترنتی آمریکایی گوگل و متا را به خاطر عدم حذف محتوای "غیرقانونی" در اینترنت به جریمه‌های سنگین محکوم کرد.

در پی بالاگرفتن اعتراض‌ها در عراق، یک روز بعد از استعفای فرماندار ناصریه، لوی یاسری فرماندار نجف هم کناره‌گیری کرده است.

تلسکوپ جیمز وب سوار بر موشک آریان پنج، ماموریت تاریخی خود را آغاز کرد. قرار است جیمز وب روند پیدایش اولین ستاره‌ها، سیاه‌چاله‌ها و کهکشان‌ها را مستند کند

دبیر کمیته علمی کرونا در ایران از خطر افزایش آلودگی به گونه جدید ویروس کرونا در سه تا چهار هفته آینده در کشور خبر داد و گفت در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیرانه، امیکرون به سویه غالب در ایران تبدیل خواهد شد.

دو ماه پس از کودتای نظامی در سودان بار دیگر هزاران نفر علیه دولت نظامی به خیابان‌ها رفتند. کودتاچیان ارتباط اینترنتی و تلفنی را قطع کرده‌اند. تاکنون ۴۸ نفر کشته شده‌اند. یک سوم جمعیت کشور به کمک‌های بشردوستانه نیاز دارد.

بخشدار فشافویه: برخورد قاطع با سودجویان ساخت‌وساز غیرمجاز در بخش فشافویه

رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد جمعیت کسانیکه دوز اول واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند را حدود ۸ میلیون نفر اعلام کرد با این تأکید که واکسیناسیون کامل دیگر دو دوز نیست، بلکه سه دوز واکسن است.

سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه زنیت، در نظرسنجی سالانه نشریه "سپورت اکسپرس" به عنوان بازیکن سال فوتبال روسیه انتخاب شد. جایزه "بهترین فوتبالیست سال روسیه" برای ششمین سال متوالی توسط این نشریه اعطا می‌شد.

 جولیان آسانژ بنیانگذار ۵۰ ساله‌ ویکی‌لیکس برای جلوگیری از اجرای حکم استردادش به ایالات متحده به دادگاه عالی بریتانیا شکایت می‌کند.

آرشیو

« بهمن 1400 »
شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

برگزیده