faenfr
سه شنبه, 07 دی 1400

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در مجامع بین‌المللی از نتایج مذاکرات غیررسمی هسته‌ای با ایران در روز سه‌شنبه ۷ دی در وین ابراز خرسندی کرد. او می‌گوید، موضوع رفع تحریم‌ها در محیط غیررسمی فعالانه مورد گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

فواد چودری، وزیر اطلاعات پاکستان از وضع قوانین محدودکننده برای زنان افغان توسط طالبان انتقاد کرد. او این قوانین و محدودیت‌ها را ناشی از "تفکر واپس‌گرایانه‌ای" خواند که به گفته او "تهدیدی" برای پاکستان است.

 منتقدان می‌گویند این احتمالا اقدامی برای افزایش در‌آمدهای دولت است. زیرا سهمیه بنزینی که برای شهروندان در نظر گرفته شده بسیار کم‌تر از میزان نیاز روزانه است

 "دلمیکرون" ترکیبی از دو سویه از ویروس کرونا با نام‌های "دلتا" و "اومیکرون" است. کارشناسان می‌گویند این سویه جدید می‌تواند باعث موج جدید کووید در آمریکا و اروپا بوده باشد.

بازنشستگان در تهران و چندین شهر ایران با برگزاری تجمع اعتراضی خواستار "دائمی شدن همسان‌سازی و افزایش مستمری‌ها" شدند. بازنشستگان در مقابل مجلس علیه قالیباف شعار دادند

ادوارد آزبورن ویلسون یکی از طبیعت‌شناسان و فعالان برجسته محیط‌زیست در ۹۲ سالگی درگذشت.

رئیس حوزه قضایی بخش فشافویه شهرستان ری گفت که چهار نفر از کارکنان و پیمانکاران شهرداری حسن آباد این بخش به‌ دلیل تخلفات مالی بازداشت شدند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری با اشاره به مهمترین تخلف واحدهای صنفی این شهرستان گفت: در آذرماه سال‌ جاری پرونده تخلف برای ۳۱۷ واحد صنفی به دلیل تخلفات گران‌فروشی، کم‌فروشی به ارزش تقریبی ۵۸ میلیارد و ۹۰۱ میلیون تشکیل شد.

 دبیرخانه جشنواره فیلم فجر فیلم‌های سینمایی انتخاب شده برای بخش مسابقه چهلمین دوره این رویداد سینمایی را معرفی کرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری، گفت: ۶۸ تُن انواع مواد پتروشیمی احتکاری به ارزش تقریبی ۲۳ میلیارد و ۹۵۷ میلیون ریال در یکی از انبارهای این شهرستان کشف و ضبط شد.

آرشیو

« دی 1400 »
شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

برگزیده