faenfr
چهارشنبه, 08 دی 1400

بر اساس گزارش‌هایی که شرکت‌های خدمات مسافرتی هم آن را تایید می‌کنند، کاهش ارزش پول ملی ترکیه افزایش سفر شهروندان ایرانی به این کشور همسایه را در بر داشته است.

ارتش عراق کشته شدن سرهنگ یاسر جورانی به دست داعش را تایید کرد.

ارتش اسرائیل "چندین سناریو" برای حمله احتمالی به اهدافی در ایران با تجهیزات پیشرفته را به رهبری این کشور ارائه داده، اما تاکید کرده که ارزیابی پیامدهای این حملات یا تاثیر آن بر برنامه هسته‌ای ایران دشوار است.

وب۳ یا وب ۳.۰ که به عنوان فاز (مرحله) یا نسل بعدی اینترنت نامگذاری شده به اصطلاح یک چتر تازه برای پوشش و سازماندهی اکوسیستم (زیست‌بوم) آنلاین (برخط) دست واسطه‌های بزرگ موجود در اینترنت را قطع می‌کند.

در حالی که رکورد ابتلاهای روزانه در برخی از کشورها دو سال پس از شیوع ویروس کرونا در حال تغییر مرتب است، سازمان جهانی بهداشت روز چهارشنبه هشدار داد که «سونامی» سویه‌های اومیکرون و دلتا می‌توانند سیستم‌های درمانی را تا مرز «فروپاشی» ببرند.

 در حالی که مشاور تیم مذاکره‌کننده ایرانی از موافقت غربی‌ها با درخواست ایران برای اضافه شدن موضوع‌های جدید به مذاکرات خبر می‌دهد، نماینده روسیه می‌گوید که ایران پذیرفته تا از برخی خواسته‌های حداکثری خود عقب‌نشینی کند.

پاکستان، دعوت خشونت‌آمیز رهبران هندوتوا (شکل غالب ناسیونالیسم هندو) به کشتار مسلمانان در هند را به شدت محکوم کرده است.

پیاده‌روها، کافه‌ها و بارها در نیویورک خالی هستند، اما صف‌های تست کرونا پیوسته شلوغ‌تر می‌‌شوند. به دلیل شیوع اومیکرون، شمار مبتلایان تصاعدی شده و شهردار واکسیناسیون را برای کارکنان همه ادارات اجباری اعلام کرده است.

پلیس هنگ‌کنگ روز چهارشنبه ۲۹ دسامبر با یورش به دفتر یک پایگاه خبری آنلاین، ۶ نفر از اعضای تحریریه را به اتهام توطئه علیه حکومت را دستگیر و بازداشت کرد.

اداره غذا و داروی آمریکا اعلام کرد که تست‌های سریع و خانگی ابتلا به کرونا در برابر سویه اومیکرون نسبت به دیگر سویه‌ها دقت کمتری دارند.

آرشیو

« دی 1400 »
شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

برگزیده