faenfr
جمعه, 10 دی 1400

رونمایی از مجسمه کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی فوتبال جهان در شهر کالانگوت واقع در ایالت گوا در جنوب‌غرب هند اختلافاتی را میان ساکنان بوجود آورد.

از سال میلادی ۲۰۲۲ همه معلمان مجارستان باید برای شرکت در کلاس‌ها واکسن زده باشند. تا کنون ۹۰درصد معلمان مجارستان واکسن تزریق کرده‌اند.

  یک سرباز ارتش آلمان که در یک ویدئوی تهدیدآمیز خواستار پایان تدابیر کرونایی شده بود در ایالت بایرن بازداشت شد. به گفته پلیس این سرباز مدعی شده برای حمایت از تظاهرات مخالفان واکسیناسیون به شهر مونیخ رفته است.

سلاح گرم سالانه در آمریکا جان هزاران نفر را می‌گیرد. از شروع پاندمی کرونا تا کنون خشونت با سلاح گرم در این کشور رو به افزایش گذاشته است.

 رجب طیب اردوغان، رئيس جمهوری ترکیه از تمام شهروندان این کشور خواست تمام پس‌انداز خود را به لیر نگه دارند.

دست‌کم پانزده مامور ژاندارمری و سه پناهجو صبح پنجشنبه ۳۰ دسامبر و در جریان یک عملیات معمول پلیس برای اخراج مهاجران در نزدیکی شهر کاله در شمال فرانسه زخمی شدند.

 نورالدین نباتی، وزیر اقتصاد ترکیه، در جریان یک مصاحبه زنده تلویزیونی تئوری توطئه معروفی را تکرار کرد و گفت که بانک مرکزی آمریکا مال پنج خانواده است.

مقامات پنتاگون با گذشت نزدیک به یک سال از حمله حامیان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا به ساختمان کنگره در واشنگتن در پی تسهیل و سرعت بخشیدن به روند اجراییِ واکنش نظامی به ناآرامی‌های داخلی در این کشور هستند.

اگر از طرفداران تلفن‌های هوشمند باشید قطعا بلک‌بری را به‌خوبی می‌شناسید. بلک‌بری با سیستم عامل جسورانه‌اش که دورانی جزء محبوب‌ترین‌ها بود حال رسما به خاطره‌ها می‌پیوندد.

سویه جدید اومیکرون هر روز در حال شیوع بیشتری است و مطالعات نشان داده که استفاده از ماسک به ویژه ماسک‌های FFP2 ریسک ابتلا را بسیار کم‌تر می‌کنند.

آرشیو

« بهمن 1400 »
شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

برگزیده