faenfr
دوشنبه, 13 دی 1400

یک روز پس از آنکه در ایران اعلام شده بود واردات واکسن کرونا "ممنوع" شده، بهرام دارایی رئیس سازمان غذا و داروی ایران صحبت قبلی خود را رد کرده و گفته است که واردات این واکسن بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوع نیست و در صورت نیاز به واکسن، واردات ادامه پیدا خواهد کرد.

با به قدرت رسیدن طالبان، روز به روز تعداد قالیبافان در افغانستان افزایش پیدا می‌کند.

 یک گروه هکری ایرانی که روز دوشنبه به دو روزنامه اسرائیلی حمله سایبری کرد، به یورونیوز گفت که همزمانی این حمله با سالگرد کشته شدن قاسم سلیمانی عمدی بوده و افزود که در روزهای آینده باز هم دست به چنین اقدامی خواهد زد.

بر اساس آمار رسمی که موسسه آمار ترکیه روز دوشنبه منتشر کرد نرخ تورم این کشور در سال ۲۰۲۱ میلادی به ۳۶.۰۸ درصد رسیده که این میزان تورم از سپتامبر سال ۲۰۰۲ میلادی بی‌سابقه بوده است.

مقامات یمنی در حالی خبر از توقیف یک کشتی باری اماراتی حامل تجهیزات نظامی در آب های سرزمینی خود می دهند که ائتلاف سعودی ادعا می کند این کشتی حامل تجهیزات بیمارستانی بوده است.

همزمان با دومین سالگرد شهادت شهدای محور مقاومت آموزشگاه استثنایی سپهبد شهید سلیمانی در بخش فشافویه شهرستان ری امروز دوشنبه با حضور وزیر آموزش و پرورش و سایر مسئولان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در آستانه نخستین روز کاری سال ۲۰۲۲ و همزمان با پایان تعطیلات، نزدیک به ۲ هزار و ۷۰۰ پرواز در فرودگاه‌های ایالات متحده آمریکا به‌دلیل شیوع گسترده گونه اومیکرون ویروس کرونا و طوفان زمستانی فریدا کنسل شد.

آرشیو

« دی 1400 »
شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

برگزیده