faenfr

انهدام باند زورگیران در محدوده حسن آباد

  • یکشنبه, 12 دی 1400 16:35
  • منتشر شده در فشافویه

فرمانده انتظامی شهرستان "ری" از انهدام باند زورگیران قمه این شهرستان که در محدوده "حسن آباد" مرتکب زورگیری می‌شدند، خبر داد.

به گزارش کلینی نیوز به نقل از خبرگزاری میزان، سرهنگ"دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت: درپی یک فقره زورگیری در محدوده شهرک صنعتی "شمس آباد" سریعاً تیم عملیاتی کلانتری 176 حسن آباد در محل حاضر و در بررسی مشخص شد، 3 جوان با 2 موتورسیکلت و استفاده از قمه یکی از شهروندان را زخمی کرده و گوشی تلفن همراهش را به سرقت برده اند که دستگیری سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 176حسن آباد قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله طرح مهار در محدوده حسن آباد به اجرا درآمد و مشخصات به دست آمده از متهمان در اختیار تیم های عملیاتی و گشتی کلانتری قرار گرفت.

آن مقام انتظامی بیان کرد: مخفیگاه متهمان که از اتباع کشورهای همسایه بودند، شناسایی و در 2 عملیات مستقل هر 3 متهم در مخفیگاهشان دستگیر و در بررسی از این مکان ها 6 دستگاه گوشی مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان گفت: در تحقیقات انجام شده هر 3 متهم به 7فقره زورگیری معترف و سارقان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

به این مطلب رای دهید
(1 رای)

پیام بگذارید

از وارد کردن تمامی اطلاعات ضروری که با علامت (*) مشخص شده اند اطمینان حاصل کنید. وارد کردن کدهای اِچ‌تی‌اِم‌اِل مجاز نیست.