faenfr
فشافویه

فشافویه (698)

kulayn

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری : 30 کیلومتر از این مسیر مواصلاتی با اعتبار 40 میلیارد ریال روکش آسفالت شده و هم اکنون در مراحل پایانی و خط کشی است.

ادامه مطلب...

جلسه هماهنگی مراسم ارتحال به ریاست ضیایی بخشدار فشافویه و با حضور امام جمعه بخش فشافویه ، وجمعی ازنمایندگان و مسئولین ادارات تابعه بخش برگزار شد.

ادامه مطلب...

رییس جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت:در هر هکتار فضای گلخانه ای به راحتی می توان 600 تن محصول برداشت کرد و با احداث فضاهای گلخانه ای در هر هکتار هشت شغل مستقیم و 10 شغل غیرمستقیم ایجاد می شود.

ادامه مطلب...

رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری، تنها 10 هکتار گلخانه در شهر حسن آباد احداث شده است که سعی داریم این سرانه پایین را تا سال 1400 به 300 هکتار افزایش دهیم.

ادامه مطلب...

بخشدار فشافویه گفت: این بخش با مساحت یک هزار و 760 کیلومتر مربع با معضل پسماندسوزی نیازمند احداث پاسگاه محیط بانی است.

ادامه مطلب...

سوزاندن پسماند کابل های مسی و لاستیک های فرسوده در شهرهای جنوبی تهران که با دود فراوان همراه است به معضلی برای سلامت محیط زیست تبدیل شده و اقدام اساسی در مهار آن امری ضروری بشمار می رود.

ادامه مطلب...

نماینده ولی‌فقیه در فشافویه گفت:یک مامور محترم نیروی انتظامی تذکر قانونی و خیرخواهانه به یک خانمی می دهد به یک خانمی که کشف حجاب کرده بود یعنی حجاب خود را کنار زده بود و این هم از نظر دین گناه معصیت و حرام است.

ادامه مطلب...

شهردار حسن آباد فشافویه گفت: 70 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت معابر داخلی شهر حسن آباد فشافویه و ورودی این شهر تا اتوبان قم، اختصاص یافت.

ادامه مطلب...

در پی اظهارات مصطفی ترک همدانی، وکیل دادگستری که از جمع‌کردن یک امامزاده جعلی در حسن‌آباد فشافویه خبر داده بود ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری واکنش نشان داد و گفت : تخریب بارگاه امامزاده عبدالله فشافویه از سوی اداره اوقاف مبنی بر اینکه این امامزاده جعلی است شایعه‌ای بیش نیست.

ادامه مطلب...

رییس شورای اسلامی حسن آباد گفت: طرح عمرانی اتصال بلوار شهید چمران حسن آباد به کمربندی فرودگاه امام خمینی(ره) در مراحل پایانی است و به زودی این طرح به بهره برداری می رسد.

ادامه مطلب...

بخشدار حسن آباد فشافویه گفت: بسیاری از مشکلات زیست محیطی جنوب تهران بومی نیست و محصول ساماندهی کلانشهر تهران است که نیاز به بازنگری دارد.

ادامه مطلب...

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری از آغاز اجرای فاز اول عملیات بهسازی و روکش آسفالت محورحسن آباد فشافویه به چرمشهر با اعتبار50 میلیارد ریال خبر داد.

ادامه مطلب...

امام جمعه حسن آباد دردیدارجمعی ازدانش آموزان بسیجی:«شهید فهمیده»درس مقاومت، فداکاری، ایثار، شهادت‌طلبی و شجاعت به جوانان و ملت ما دادند.

ادامه مطلب...

اهداف مهم تشکیل ستاد جلوگیری و مقابله با عوامل پسماند سوزی و ضایعات سوزی در محور اتوبان تهران ـ قم ، پیگیری قضایی متخلفان پسماند سوزی و جلوگیری از هرگونه حمل و تخلیه غیرمجاز و سوزاندن ضایعات و پسماندها در بخش فشافویه است.

ادامه مطلب...
صفحه1 از37

برچسب