faenfr
فشافویه

فشافویه (815)

kulayn

 آیین اختتامیه «جشنواره فرهنگی اقوام » درشهرحسن آباد با حضور مسئولین محلی بخش فشافویه برگزارشد.

ادامه مطلب...

نماینده ولی‌فقیه در فشافویه و امام‌جمعه شهر حسن‌آباد، با تبریک ایام مبارک ماه رجب و هم‌چنین حلول سال نو، تصریح کرد اصلى‌ترین معیارهاى بارز حکومت حضرت على (ع) عدالت محورى ایشان است.

ادامه مطلب...

به گزارش دفتر امام‌جمعه حسن‌آباد جلسه ستاد برگزاری مراسم اعتکاف در بخش فشافویه برگزار شد.

ادامه مطلب...

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با نماینده ولی فقیه فشافویه و امام جمعه شهرحسن آباد دیدار کرد.

ادامه مطلب...

رئیس شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه در آئین گشایش این رویداد فرهنگی اظهار داشت: این جشنواره با 40 غرفه صنایع دستی و سوغات محلی و عشایری جنوب پایتخت مانند گلیم، جاجیم، سفال، شیرینی ها و غذاهای محلی به نمایش گذاشته شده است.

ادامه مطلب...

نماینده ولی‌فقیه در بخش فشافویه و امام‌جمعه شهر حسن‌آباد: برای گرانی انواع سیگار از ۷۵ ریال تا ۶۰۰ ریال نمایندگان مجلس ورود می‌کنند و جلو آن را می‌گیرند که حتی اگر گران هم شود لطمه‌ای وارد نمی‌شود چراکه شاید عده‌ای به خاطر گرانی آن را کنار بگذارند، اما چرا برای حل مشکلات معیشت مردم اقدام انقلابی صورت نمی‌گیرد.

ادامه مطلب...

ایجاد کمربندی شهر حسن آباد و تجهیز و تامین نیروی انسانی درمانگاه تامین اجتماعی دو مطالبه مهم مردم بخش فشافویه در دیدار مردمی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شهر حسن آباد فشافویه مطرح کرد.

ادامه مطلب...

پنجمین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری حسن آباد فشافویه، با حضور تاجیک شهردار و رئیس ستاد مدیریت بحران بخش فشافویه ، اعضای عضو این ستاد، در سالن جلسات ساختمان فرهنگی اجتماعی شهرداری حسن آباد فشافویه برگزار شد.

ادامه مطلب...

نماینده ولی‌فقیه در بخش فشافویه و امام‌جمعه شهر حسن‌آباد: امروز نفوذ فرهنگی جمهوری اسلامی در منطقه،از نفوذ نظامی و اقتصادی عمیق تراست

خطیب نماز جمعه شهر حسن‌آباد:کشورى به دنبال نفوذ پایدار در هر منطقه‌اى باشد باید از طریق فرهنگى اقدام کند. به همین دلیل عربستان و آمریکا باوجود قدرت اقتصادى و نظامى نتوانسته‌اند به نفوذ پایدار منطقه‌اى دست یابند؛ اما نظام مقدس جمهوری اسلامی بانفوذ فرهنگی که داشته و دارد در تمام منطقه از نفوذ عمیقی برخوردار است

حجت‌الاسلام استیری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در مصلای شهر حسن‌آباد با اشاره به سفر بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه به تهران و دیدار با رهبر انقلاب اسلامی اظهار داشت: این سفر دومین سفر خارجى بشار اسد از سال ۲۰۱۱ و شروع بحران این کشور به شمار مى‌رود. در هشت سال گذشته، بشار اسد تنها یک‌بار در سال ۲۰۱۷ به روسیه سفرکرده بود. سفر بشار اسد به تهران به‌سرعت به‌عنوان تیتر نخست بسیارى از رسانه‌هاى جهان تبدیل شد. رسانه‌هاى رژیم صهیونیستى به سفر رئیس‌جمهور سوریه به ایران توجه ویژه نشان دادند و آن را رویدادى استثنایى توصیف کردند

خطیب نماز جمعه افزود: رهبر معظم انقلاب، بشار اسد را «قهرمان جهان عرب» خواندند. این تعبیر، بسیار مهم و قابل‌توجه است. چراکه پیش‌ازاین، جمال عبدالناصر رئیس‌جمهور اسبق مصر در دهه ۶۰ میلادى به دلیل مقابله با اسرائیل به‌عنوان قهرمان جهان عرب مطرح بود اما رهبر معظم انقلاب به‌نوعى این لقب و عنوان را براى بشار اسد بکار بردند. دلیل لقب گرفتن بشار اسد به قهرمان جهان عرب، ایستادگى او در طول ۸ سال گذشته در مقابل تمام دنیاى غرب و تروریست‌هاى تکفیرى و صیانت از شرف ملت سوریه و خاک این کشور بوده است. بشار اسد برخلاف دیگر حاکمان عربى در راستاى مقابله با تروریست‌ها در ۸ سال گذشته لحظه‌به‌لحظه با ارتش و نظامیان بوده و بارها در جبهه‌هاى نبرد حضورداشته است.

حجت‌الاسلام استیری از مهم‌ترین پیام‌هاى سفر بشار اسد به تهران را و ثبات سیاسى و میدانى درکشور سوریه یاد کرد و بیان داشت: معمولاً روساى دولت‌ها در هر کشورى که دچار بحرانى مانند سوریه مى‌شوند به دلیل حساسیت‌هاى امنیتى، کشور را به‌هیچ‌عنوان ترک نمى‌کنند. به همین دلیل مادامی‌که سوریه درگیر نبرد با تروریست‌ها بود بشار اسد به‌عنوان رئیس دولت در ۸ سال گذشته تنها یک‌بار به روسیه سفر کرد.

نماینده ولی‌فقیه در بخش فشافویه تصریح کرد: مقامات سوریه بارها ایران را به‌عنوان مهم‌ترین شریک خود در این مبارزه ۸ ساله معرفى کرده‌اند؛ بنابراین رئیس‌جمهور سوریه به نمایندگى از مردم کشورش آمده بود تا از حمایت‌های بی‌دریغ ایران در این جنگ خانمان‌سوز و ویرانگر تشکر کند.

وی افزود: در این دیدار رهبر معظم انقلاب، ایران و سوریه را «عمق راهبردى یکدیگر» عنوان کردند و خواستار حفظ روحیه ایستادگى و افزایش قدرت دولت و ملت سوریه و گسترش ارتباطات مذهبى و رفت‌وآمد علماى مذهبى دو کشور شدند.

حجت‌الاسلام استیری ضمن تأکید بر نفوذ فرهنگی جمهوری اسلامی در منطقه افزود:نکته مهم در این مورد این است که عمق راهبردى فراتر از بُعد نظامى و سیاسى است و بیشتر یک مسئله فرهنگى است. عمیق‌ترین نفوذها نفوذ فرهنگى است و به همین دلیل رهبر معظم انقلاب بر گسترش ارتباطات مذهبى و رفت‌وآمد علماى مذهبى دو کشور تأکید کردند.

وی درادامه افزود: کشورى به دنبال نفوذ پایدار در هر منطقه‌اى باشد باید از طریق فرهنگى اقدام کند. به همین دلیل عربستان و آمریکا باوجود قدرت اقتصادى و نظامى نتوانسته‌اند به نفوذ پایدار منطقه‌اى دست یابند؛ اما نظام مقدس جمهوری اسلامی بانفوذ فرهنگی که داشته و دارد در تمام منطقه از نفوذ عمیقی برخوردار است{تکبیر نمازگزاران}

ادامه مطلب...

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف ۱۳۶ کیلوگرم تریاک از خودروی متهم در جاده فشافویه خبر داد.

ادامه مطلب...

دکتر تاجیک شهردار حسن‌آباد فشافویه از سوی دفتر امور شهری و شوراها، وزارت کشور ازنظر عملکردی به‌عنوان رتبه اول، اعطاء شد.

ادامه مطلب...

ساده‌لوحانه است امروز اگر کسی تصور کند غربی‌ها و اروپایی‌ها منافع عظیم خود در قبال تعامل با آمریکا را فدای ارتباط با ایران می‌کنند و همین تفکر ساده‌لوحانه منشأ بسیاری از مشکلات کنونی است.

ادامه مطلب...

رئیس شورای بخش فشافویه: به دلیل وعده‌ووعید به مردم و محقق نشدن قول‌ها، مردم ما را چوپان دروغ‌گو خطاب می‌کنند.

ادامه مطلب...

انتظار داریم مسئولین ذیربط اقدامات عاجل تری در این رابطه انجام دهند زیرا دیگر وقت جلسه، مصاحبه و برنامه ریزی نیست و مردم منتظر اقدام مناسب و فوری هستند.

ادامه مطلب...

وینکو بگوویچ پیرترین مربی لیگ یک ایران مربی‌ای که باوجود کار در خیلی از تیم های دسته اولی هنوز صعود به لیگ برتر را جشن نگرفته است. هرچند به نظر می‌رسد این حسرت در حال به پایان رسیدن است.

ادامه مطلب...
صفحه1 از43

برچسب