faenfr
فشافویه

فشافویه (777)

kulayn

فعالیت سامانه بارشی برف  وباران از چهارشنبه شب تا صبح جمعه در فشافویه  پیش بینی می شود.

ادامه مطلب...

رئیس اداره آموزش و پرورش فشافویه گفت : قانون شوراها درجهت برنامه ریزی هرچه بهتر و ارتقاء فعالیت‌های این نهاد و نیز توسعه همه جانبه مشارکت‌های مردمی و دستگاه‌های اجرایی در حصول و عملیاتی کردن اهداف نظام تعلیم و تربیت است.

ادامه مطلب...

حریق مغازه فست فود در محله کنار گرد صبح امروز 25/دی ماه با تلاش آتش‌نشانان اطفای و از سرایت آتش به ساختمان‌های مجاور جلوگیری به عمل آمد.

ادامه مطلب...

هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت زینب کبری و روز پرستار، مقامات اداری بخش فشافویه و شورای شهر حسن‌آباد به دیدار پرستاران مرکز خدمات جامع سلامت این شهر رفتند.

ادامه مطلب...

خطیب نماز جمعه شهر حسن‌آباد: در قضیه بودجه ۹۸مراقبت از حقوق عامه مردم است، انتظار این است که دولت محترم و مجلس محترم دغدغه اصلى خودشان را صیانت و حفاظت از حقوق عامه مردم بگذارند.

ادامه مطلب...

اولین جلسه شورای اداری بخش فشافویه با محوریت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران به ریاست بخشدار فشافویه در بخشداری برگزار شد.

ادامه مطلب...

شورای فرهنگ عمومی بخش فشافویه در بخشداری فشافویه به ریاست نماینده ولی فیقه در بخش فشافویه برگزارشد.

ادامه مطلب...

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از ثبت یخچال کلین خبرداد.

ادامه مطلب...

مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جام باشگاه های کتابخوانی شهرستان ری، ١١ دیماه درشهر حسن آباد با حضور جمعی از مسئولان، مربیان و دانش آموزان برگزار شد.

ادامه مطلب...

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری گفت: دامدار متخلفی که قصد فروش دام بیمار را در حسن آباد فشافویه داشت، شناسایی و دستگیر شد. ادامه مطلب...

شهرداری حسن آباد به عنوان شهرداری برتر در میان شهرداری های استان تهران در نمایشگاه ایران اکس پو2018 انتخاب شد.

ادامه مطلب...

نماینده ولی‌فقیه در بخش فشافویه در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه شهر حسن آباد اظهار داشت: پیچیدگى حوادث فتنه ۸۸ نشان داد که رمز عبور از حوادث سهمگین، فقط بصیرت است

ادامه مطلب...

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری گفت: یکهزار و 890 کیلوگرم سنگدان تحت عنوان گوشت چرخ کرده درشهرحسن آباد فشافویه کشف و معدوم شد.

ادامه مطلب...

رئیس ستاد مبارزه با موادمخدر و سازمان زندان‌ها به منظور افزایش حدودا سه برابری ظرفیت نگهداری معتادان در اردوگاه فشافویه خبر داد.

ادامه مطلب...
صفحه1 از41

برچسب