faenfr

به زودی فرودگاه امام خمینی (ره) به شهرحسن آباد متصل می شود

  • جمعه, 25 فروردين 1396 ساعت 11:08
  • منتشرشده در فشافویه

یک عضو شورار شهر حسن آباد خبرداد : به‌منظور دسترسی شهروندان حسن‌آباد به مترو و تسهیل دررفت و آمد به ایستگاه مترو طرح اتصال پیشنهادشده است و در نزدیک‌ترین محل اجرا می شود.

به گزارش کلینی نیوز، مهندس آقای کمیل قهرمانی عضو شورای شهر حسن‌آباد و عضو شورای اسلامی شهرستان ری و عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی استان تهران در گفتگویی کوتاهی با سایت خبری کلینی نیوز گفت : به‌زودی فرودگاه امام خمینی به حسن‌آباد از ورودی جدید شهرک جانبازان از طریق پل مو صلاتی فرودگاه امام خمینی به برگزارِ تهران - قم (ره) به این شهرک متصل خواهد شد.

عضو شورای شهر حسن‌آباد در ادامه افزود: این طرح به‌منظور به‌منظور دسترسی شهروندان حسن‌آباد به مترو و تسهیل در رفت و آمد به ایستگاه مترو طرح اتصال پیشنهادشده است و در نزدیک‌ترین محل اجرا شود..

 کمیل قهرمانی درباره سرانه‌های آموزشی. ورزشی. فرهنگی شهر حسن‌آباد بیان داشت: از مهم‌ترین مؤلفه‌های توسعه ، ایجاد سرانه‌های آموزشی. ورزشی. فرهنگی و... به‌صورت عادلانه و به نسبت جمعیت و محلات فارغ از هرگونه تبعیضات طایفه‌ای و صرفاً با توجه به نیاز شهروندان حسن‌آباد انجام پذیرفته است

عضو شورای اسلامی شهرستان ری و عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی استان تهران درادامه افزود: این امر جز با ارتباط مستقیم با شهروندان و وجود مدیرانی اجرایی در سطح شهر که با حضور مؤثر از نزدیک نیازها و کاستی‌ها و ظرفیت‌ها نمایان‌تر خواهد بود. امکان پذیر نخواهد بود

این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-به زودی فرودگاه امام خمینی (ره) به شهرحسن آباد متصل می شود