faenfr

اولین جلسه کمیسیون امور بانوان بخش فشافویه

  • سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 03:14
  • منتشرشده در فشافویه
  • خواندن 1493 دفعه
جلسه کمیسیون امور بانوان بخش فشافویه جلسه کمیسیون امور بانوان بخش فشافویه

مشاور امور بانوان فرمانداری ویژه شهرستان ری بابیان اینکه مدیران در شهر و بخش با اکثزیت  مردان می‌باشند، خواستار مشارکت بانوان ، در مدیریت اموراجرایی شد.

به گزارش کلینی نیوزبه نقل از روابط عمومی بخشداری فشافویه، اولین جلسه کمیسیون امور بانوان بخش فشافویه با موضوع توان افزایی بانوان يکشنبه 18 تيرماه در محل بخشداری فشافویه برگزارشد.

ضیائی بخشدارفشافویه با اشاره به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گسترده در بخش فشافویه به لحاظ موقعیت جغرافیایی و وجود فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، شهرک صنعتی شمس‌آباد و شرکت دام‌گستر به‌عنوان بهترین فرصت برای اشتغال بانوان بخش یاد کرد و افزود: با همکاری اداره کار حسن‌آباد استخدام ابتدا از نیروهای بیکار در حسن‌آباد و بخش و در درجه بعد از شهرستان و شهرهای هم‌جوار انجام خواهد گرفت.

خانم فکوریان مشاور امور بانوان فرماندار ویژه شهرستان ری دراین جلسه تصریح کرد، توان‌افزایی زنان را منوط به خودباوری آنان برشمرد و اظهارداشت:تحقق این موضوع همکاری‌های لازم را می‌خواهد که زنان بتوانند در کنار مردان به فعالیت خود ادامه دهند.

وی در ادامه از اهمیت سلامت جسمی و روانی بانوان یاد کرد واز افزود:زنان باید از حقوق خود آگاهی داشته باشند و این به معنای مقابله با مردان نیست که این امر با آداب‌ و رسوم و فرهنگ اسلامی ما سازگاری ندارد.

مشاور امور بانوان فرمانداری ویژه شهرستان ری بابیان اینکه مدیران در شهر و بخش با اکثزیت  مردان می‌باشند، خواستار مشارکت بانوان ، در مدیریت اموراجرایی شد.

برخی از مصوبات این جلسه:

- مقرر گردید بانوان بیکار بخش اعم از تحصیل‌کرده و بی‌سواد و همچنین سرپرست خانوار شناسایی و با هماهنگی کمیسیون بانوان بخشداری و اداره کار بخش برای اشتغال معرفی شوند.

- مقرر گردید با توجه به عدم وجود مسئول کمیسیون بانوان در شهرداری، در اسرع وقت از سوی شهرداری حسن آباد مسئول بانوان به بخشداری و فرمانداری ویژه شهرستان ری اعلام گردد.

- مقرر گردید بانوان از تمامی امکانات رفاهی، ورزشی و فرهنگی ادارات دولتی بخش، شهرداری و دهیاری‌های تابعه به‌طور مساوی استفاده نموده و در این‌ زمینه همه سازمان‌ها موظف به همکاری می‌باشند.

این جلسه با حضور مهندس ضیائی بخشدار فشافویه، خانم فکوریان مسئول امور بانوان فرمانداری ویژه شهرستان ری، خانم شب کوکا مسئول سازمان‌های مردم‌نهاد فرمانداری ویژه شهرستان ری، علی‌رضا زندی منتخب شورای اسلامی شهر حسن‌آباد، روسای ادارات و مسئول بانوان و بانوان فعال بخش در محل بخشداری فشافویه برگزار شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(21 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-اولین جلسه کمیسیون امور بانوان بخش فشافویه