faenfr

استاندار تهران اعلام کرد:

عوامل "بوهای نامطبوع" در مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) به طرف تهران شناسایی شد.

  • پنج شنبه, 09 شهریور 1396 ساعت 20:26
  • منتشرشده در فشافویه
مهندس ضیایی بخشدارفشافویه و هاشمی استاندار تهران مهندس ضیایی بخشدارفشافویه و هاشمی استاندار تهران

استاندار تهران اعلام کرد:کارشناسان محیط زیست، جهاد کشاورزی و فرماندار به بررسی عوامل بوهای نامطبوع پرداختند که چند عامل شناسایی شد.

به گزارش کلینی نیوز، سید حسین هاشمی ظهر چهارشنبه 8شهریور ماه در حاشیه افتتاح طرح های هفته دولت در بخش فشافویه در جمع خبرنگاران به بوهای نامطبوع در مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) به طرف تهران گفت: کارشناسان محیط زیست، جهاد کشاورزی و فرماندار به برسی عوامل بوهای نامطبوع پرداختند که چند عامل شناسایی شد،

وی  دراظهارنظر عجیب خود بدون نام بردن از ذخیره شدن و فراوری زباله های تهران بزرگ متعلق به سازمان بازیافت شهرداری تهران در آراد کوه دربخش کهریزک، یکی از عوامل بوی نامطبوع حاصل از یک دام داری با ۶۰۰۰ راس دام یادکرد و افزود: با مالک دام داری هماهنگ شد و یک تصفیه خانه فاضلاب در این منطقه مستقر شد تا این بوی نامطبوع مرتفع شود.

درسال گذشته هدایت الله جمالی پورفرماندارویژه شهرستان ری  با بیان اینکه شهرداری تهران برای کمتر شدن بوی ناشی از ذخیره شدن و فراوری زباله های تهران بزرگ و اطراف تلاش زیادی کرده است گفته بود: به رغم تلاش شهرداری هنوز بوی نامطبوع ساکنان منطقه کهریزک را آزار می دهد.
وی گفت: این بو در مسیر حرکت فرودگاه امام خمینی(ره) باعث ایجاد مشکلاتی شده است ضمن اینکه بر بهداشت و روان مردم منطقه نیز تاثیر نامطلوبی گذاشته است.

مرکز زباله سوزی آراد کوه با تکنولوژی روز دنیا فعال بوده و روزانه در آن 200 تن زباله سوخته و از آن ساعتی 3 مگاوات برق تولید می شود، و روزانه 7 هزار و 500 تن زباله در خطوط پردازش این مرکز قرار می گیرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-عوامل "بوهای نامطبوع" در مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) به طرف تهران شناسایی شد.