faenfr

احداث کمربندی شهر حسن آباد یکی از مطالبات به حق مردم این شهر است

  • شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 08:27
  • منتشرشده در فشافویه
  • خواندن 1287 دفعه

نماینده ولی فقیه در فشافویه:تردد ۱۷ استان کشور به تهران از مرکز شهر حسن آباد صورت می گیرد و این امر لزوم احداث کمربندی این شهر را نشان می دهد.

به گزارش کلینی نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی استیری نماینده ولی فقیه در فشافویه وامام جمعه شهر حسن آباد، ظهر چهارشنبه هشتم شهریورماه  در مراسم افتتاح پروژه های بخش فشافویه به استاندار تهران گفت: تردد ۱۷ استان کشور به تهران از مرکز شهر حسن آباد صورت می گیرد و روزانه چندین هزار سفر از مرکز این شهر انجام می شود و لذا احداث کمربندی شهر حسن آباد یکی از مطالبات به حق مردم این شهر است.

امام جمعه حسن آباد اضافه کرد: البته تا جایی که من اطلاع دارم اعتبار احداث کمربندی نیز مصوب شده است و یکی از وعده های سفر ریاست جمهوری نیز احداث کمربندی شهر حسن آباد بوده است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: ایام هفته دولت مزین به نام این دو خدمتگزار صدیق انقلاب اسلامی است و باید همه مسئولان با تاسی به این شهیدان عزیز در جهت خدمت به مردم و عمران و آبادانی کشور گام بردارند.

 بر اساس این گزارش، مراسم افتتاح پروژه های هفته دولت از صبح چهارشنبه با حضور سید حسین هاشمی، استاندار تهران، هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه ری و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان ری در بخش های این شهرستان در حال اجرا است.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-احداث کمربندی شهر حسن آباد یکی از مطالبات به حق مردم این شهر است