faenfr

کلنگ زنی ساختمان جدید شعبه فشافویه /فشافویه نیازمند كلینیك وبیمارستان است

  • یکشنبه, 12 شهریور 1396 ساعت 14:35
  • منتشرشده در فشافویه
  • خواندن 1315 دفعه

همزمان با هفته دولت مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید شعبه تامین اجتماعی فشافویه درشهر حسن آباد برگزار شد.

به گزارش کلینی نیوز، داریوش صالح پور مدیرکل شهرستانهای استان تهران در این مراسم گفت: مدت زمان اجرای این پروژه ثبت شده ١٨ (ماه) است و سعی داریم برای رفاه مردم و بیمه شدگان، این ساختمان چند ماه زودتر افتتاح شود.

اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، وی درادامه افزود: پروژه مذکورکه به مساحت ٣١٢٠ متر مربع خواهد بود و با بهره برداری از آن نه تنها خدمت رسانی به ساکنین منطقه سهل تر می شود بلکه در پروژه مذکور به رفاه کارکنان و همچنین ایجاد محیطی در خورشأن مراجعین و با رعایت استانداردهای روز و متعارف مورد توجه قرار گرفته است.

شعبه فشافویه از شعب تیپ یک ممتاز  بوده و در حال حاضر دارای تعداد٥١ هزار و ٦٣٣ نفر بیمه شده و ١٢٦٦ نفر مستمر بگیر و ٤٩ نفر پرسنل مشغول فعالیت  است.

براساس آخرین سرشماری کشورشهر حسن آباد بالغ بر 43هزارجمعیت فاقد هرگونه بیمارستان و كلینیك درمانی تامین اجتماعی است، در سالهای گذشته کلنگ احداث ساختمان كلینیك سازمان تامین اجتماعی در شهر حسن آباد با حضور مسئولین استانی وشهرستانی زده شده است ،  تاکنون پیشرفت فیزیکی مشاهده نشده  است.

شهر صنعتی شمس آباد با 18هزارپرسنل و شهرک فرودگاهی امام خمینی (ه) دربخش فشافویه قراردارد.

این مراسم با حضور حجت الاسلام استیری نمانیده ولی فقیه در فشافویه و امام جمعه شهر حسن آباد، مهندس ضیایی بخشدارفشافویه، آریا رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی،  مدیران شهرک های صنعتی و سایر مقامات محلی به همراه مدیرکل استان و نمایندگان شرکت خانه سازی و سایر مدعوین برگزار شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-کلنگ زنی ساختمان جدید شعبه فشافویه /فشافویه نیازمند كلینیك وبیمارستان است