faenfr

رییس شورای اسلامی حسن آباد اعلام کرد:

محور شهر حسن آباد به فرودگاه بین المللی امام خمینی به زودی به بهره برداری می رسد

 • چهارشنبه, 12 ارديبهشت 1397 ساعت 08:10
 • منتشرشده در فشافویه

رییس شورای اسلامی حسن آباد گفت: طرح عمرانی اتصال بلوار شهید چمران حسن آباد به کمربندی فرودگاه امام خمینی(ره) در مراحل پایانی است و به زودی این طرح به بهره برداری می رسد.

به گزارش کلینی نیوز، علیرضا زندی روز یکشنبه9 / اردیبهشت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اتصال حسن آباد فشافویه به فرودگاه امام (ره) موجب باز شدن دروازه های بین المللی و توریست به این شهر می شود و موجبات توسعه اقتصادی این منطقه را فراهم می کند.

وی تصریح کرد: هم اکنون شهرک صنعتی پوشاک، منطقه آزاد اقتصادی فرودگاه امام (ره) و شهر فرودگاهی در این منطقه فاقد مسیر تردد کامیون است که با اتصال بلوار چمران به کمربندی فرودگاه باعث رونق حمل و نقل می شود.

زندی در ادامه به 9 اردیبهشت ماه سالروز تاسیس شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی حسن آباد فشافویه برای اولین بار با نگاه کارشناسانه، مشکلات شهر را در کمسیون های تخصصی بررسی می کنند و به دنبال ارائه راهکارهای علمی و مبتنی بر نظر کارشناسان خبره در حل مسائل و مشکلات شهری هستند.

وی یادآور شد: شورای اسلامی شهر حسن آباد در هشت ماه فعالیت خود 53 جلسه علنی و 130 جلسه غیر علنی را برگزار کرده است که حاصل آن 170 مصوبه در حوزه های فرهنگی، ورزشی، عمرانی، رفاهی، آموزشی، بهداشتی و سایر موارد است.

زندی با بیان اینکه 90 درصد شعارهای انتخاباتی اعضای شورای اسلامی حسن آباد فشافویه قابل تحقق است، عنوان کرد: ایجاد پنج بازار روز عرضه مستقیم میوه و سبزیجات، واگذاری زمین در محلات فاقد مسجد، واگذاری بسیار از امور شهری به بخش خصوصی و پیگیری مجوز ساخت ساختمان اداری تامین اجتماعی از مهمترین اقدامات شورا محسوب می شود.

حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری متشکل از 37 روستا و با 70 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شهرری و در مسیر جاده قدیم تهران - قم قرار دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
 • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 ارديبهشت 1397 ساعت 11:15
 • اندازه قلم
 • 1 نظر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

1 نظر

 • پیوند نظر طارمی چهارشنبه, 12 ارديبهشت 1397 ساعت 11:55 ارسال شده توسط طارمی

  سلام
  بنده به عنوان یک شهروند از پی گیری های آقای زندی عضوشورای شهر حسن آباد تشکر میکنم

  گزارش

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-محور شهر حسن آباد به فرودگاه بین المللی امام خمینی به زودی به بهره برداری می رسد