faenfr

شهردار حسن آباداعلام کرد:

امسال انقلاب آسفالت در حسن آباد رخ می دهد

  • یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 ساعت 04:03
  • منتشرشده در فشافویه

شهردار حسن آباد فشافویه گفت: 70 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت معابر داخلی شهر حسن آباد فشافویه و ورودی این شهر تا اتوبان قم، اختصاص یافت.

به گزارش کلینی نیوز،، محسن تاجیک روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه امسال انقلاب آسفالت در حسن آباد فشافویه رخ می دهد، افزود: مدیریت شهری این شهر در جهت رفاه بیشتر شهروندان آسفالت تمامی معابر فرعی، اصلی و همچنین شهرک های نوساز را بازسازی و در صورت نیاز نوسازی خواهد کرد.

وی به فعالیت های این شهرداری در جهت توسعه فضای سبز نیز اشاره کرد و افزود: مدیریت شهری حسن آباد در 6 ماه فعالیت خود توانسته با توسعه فضای سبز در حاشیه معابر شهری، سرانه فضای سبز را از حدود 13 متر به 15 متر برساند.
جاده اصلی شهر حسن آباد، یک مسیر ترانزیت بین المللی است و همه وسایل نقلیه سبک و سنگین از آن تردد می کنند. به دلیل نبودن بودجه برای ساخت کمربندی، بیشترین ترددها از طریق بلوار اصلی  این شهر صورت می گیرد.

روزانه تعداد زیادی خودروی سنگین از جاده اصلی حسن آباد عبور می کنند که علاوه بر بار ترافیکی بالا در این منطقه، موجب شده تا تردد این خودروها خطری برای جان مردم به حساب بیاید.

جاده قدیم تهران-قم یکی ازشریانهای اصلی کشورنیازمند توجه جدی مسوولان است

وجود محور قدیم تهران قم مشکلات امنیتی و انتظامی را به بار آورده است

آمار تصادفات درسال گذشته منجر به فوت در بخش فشافویه 23 نفر بوده است

 

تاجیک  تغییر در المان های شهری را از مطالبات مردم این منطقه بیان کرد و گفت: شهرداری حسن آباد فشافویه در 6 ماه اخیر توانسته تغییراتی را در المان های شهری ایجاد کند ولی تغییرات اساسی در آینده نزدیک ایجاد خواهد شد.
حسن آباد

 

شهردار حسن آباد فشافویه گفت: 70 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت معابر داخلی شهر حسن آباد فشافویه و ورودی این شهر تا اتوبان قم، اختصاص یافت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-امسال انقلاب آسفالت در حسن آباد رخ می دهد