faenfr

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری:

محور حسن آباد به چرمشهر روکش آسفالت شد

  • دوشنبه, 07 خرداد 1397 ساعت 01:37
  • منتشرشده در فشافویه
فرشاد اسکندری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری فرشاد اسکندری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری : 30 کیلومتر از این مسیر مواصلاتی با اعتبار 40 میلیارد ریال روکش آسفالت شده و هم اکنون در مراحل پایانی و خط کشی است.

به گزارش کلینی نیوز، فرشاد اسکندری رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری ایرنا گفت: جاده حسن آباد به چرمشهر علاوه بر اینکه جاده شهرک صنعتی چرمشهر است، مسیر ارتباطی زندان ها و بسیاری از دامداری های استان تهران نیز است که در اثر تردد کامیون های سنگین از کیفیت آسفالت خوبی برخوردار نبود.
وی تصریح کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان طی 2 مرحله این عملیات عمرانی را انجام داد که فاز اول از زندان فشافویه تا امامزاده بی بی هاجر به اندازه پنج کیلومترآغاز و در مدت یک ماه عملیات عمرانی آن به پایان رسید.
وی تصریح کرد: فاز دوم این طرح نیز از امامزاده بی بی هاجر تا شهرک چرمشهر بود که بسیاری از قوس های هندسی جاده نیز اصلاح شد.
اسکندری در پایان به طرح های عمرانی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ری اشاره کرد و یادآور شد: ایجاد تقاطع غیر همسطح شهرک حمل و نقل با اعتبار 50 میلیارد ریال، روکش آسفالت جاده قدیم قم از حسن آباد تا نعل بندان با اعتبار 140 میلیارد ریال و ایمن سازی محور کمربندی دوم حد فاصل واوان تا جاده امام رضا از جمله طرح های عمرانی این اداره در جنوب استان تهران است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-محور حسن آباد به چرمشهر روکش آسفالت شد