faenfr

‌نماینده ولی‌فقیه در فشافویه:

اصلی‌ترین هدف دشمن در فشار اقتصادی آن است که ملت را از اهدافی که برای آن انقلاب کرده‌اند پشیمان کند.

  • سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 20:01
  • منتشرشده در فشافویه

نماینده ولی‌فقیه در فشافویه در بخش فشافویه گفت: اصلی‌ترین هدف دشمن در فشار اقتصادی آن است که ملت ایران را در پی‌جویی اهدافی که برای آن انقلاب کرده بود پشیمان کنند. فشار اقتصادی، یک برنامه و یک اقدام رایج از سوی دشمن است. اما دشمنان، نه ملت ایران را شناخته‌اند و نه نظام اسلامی را

به گزارش کلینی نیوز،حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالعلی استیری» 18 خردادماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر حسن‌آباد اظهار داشت: روز قدس امسال تفاوت‌های ویژه‌ای با روزهای قدس در سال‌های پیشین دارد. در دو سال گذشته مسیر نزدیکی و عادی‌سازی روابط کشورهای عربی با تل‌آویو با سرعت بیشتر و به‌صورت علنی در حال طی شدن است.

وی افزود: نقطه عطف این مسیر به رسمیت شناختن اسرائیل از سوی برخی ازسران کشورهای عربی و عادی‌سازی روابطشان با این غده سرطانی است.

نماینده ولی‌فقیه در فشافویه تصریح کرد: روز قدس باید با پررنگ‌تر شدن ماهیت مردمی‌اش ثابت نماید که مسیر برخی کشورهای عربی در قبال رژیم صهیونیستی و به رسمیت شناختن بخشی از خاک فلسطین به‌عنوان کشور جعلی اسرائیل، موضع و خواست ملت اسلامی و مردم منطقه غرب آسیا نیست.

خطیب نماز جمعه شهر حسن‌آباد از وضعیت انفجاری نوار غزه اظهار داشت: درست به فاصله چند هفته به‌روز قدس، از صبح گاه سه‌شنبه ۸ خردادماه، نوار غزه شاهد تبادل آتش و تنش با سرزمین‌های اشغالی بود.

وی افزود: گروه‌های مقاومت غزه در پاسخ به حملات جنگنده‌های صهیونیستی و هم‌چنین کرامت خون بیش از ۱۳۰ شهید، بیش از ۱۵۰ موشک و راکت به‌سوی شهرک‌های اشغالی در جوار نوار غزه شلیک کردند؛ اقدامی که به باور رسانه‌های صهیونیستی بسیار نادر و پس از آتش‌بس جنگ ۵۱ روزه استثنایی بود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین استیری در ادامه افزود: اگر مردم کشورهای اسلامی و غیر اسلامی در روزهای پیش رو و حتی پس‌ازآن به حمایت از مردم فلسطین بپردازند، قطعاً دستگاه محاسباتی صهیونیست‌ها در خصوص تصمیم‌گیری برای ماجراجویی یا جنگی جدید علیه نوار غزه تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

نماینده ولی‌فقیه در فشافویه خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی برای فشار اقتصادی بر ملت ایران از سال‌ها قبل توسط دشمنان آغازشده است. مقصود اصلی مذاکره‌کنندگان ایرانی در ماجرای برجم مقابله با این فشار اقتصادی و به‌صورت مشخص برداشتن تحریم‌ها بود؛ اما دشمن بدعهد نشان داد که حتی برای عمل به تعهدات صریح خود در برجم نیز حاضر نیست که فشار اقتصادی بر ملت ایران را کاهش دهد و از تحریم‌های ظالمانه‌ی اقتصادی بکاهد.

وی در ادامه افزود: حتی در طول مدتی که آمریکا ظاهراً عضو بر جام بود نیز باهدف افزایش فشار اقتصادی ده‌ها بار تحریم جدید علیه ملت ایران و شرکت‌ها و افراد ایرانی وضع کردند و نشان دادند که تداوم و تشدید فشار اقتصادی از اهداف اصلی دشمن و برنامه‌های لایتغیر آن‌هاست.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین استیری، اصلی‌ترین هدف دشمن را فشار اقتصادی بر ملت ایران یادآور شد و اظهار کرد: ملت ایران را در پی‌جویی اهدافی که برای آن انقلاب کرده بود پشیمان کنند. فشار اقتصادی، یک برنامه و یک اقدام رایج از سوی دشمن است. اما دشمنان، نه ملت ایران را شناخته‌اند و نه نظام اسلامی را. زیرابه فضل الهی و با تلاش مسئولان و همت مردم، آن‌ها در این بخش از طراحی خود، بکلی ناکام خواهند ماند.{تکبیر نمازگزاران}

خطیب نماز جمعه شهر حسن‌آباد، دومین محور نقشه‌ی دشمن، یک طراحی پیچیده و هماهنگ با منافقین داخلی اعلام کرد و افزود: برای تبدیل نقاط قوت نظام به نقاط ضعف است.

وی در ادامه افزود: این فشار روانی که متأسفانه از سوی منافقان داخلی نیز حمایت می‌شود می‌کوشد تا کاری کند که مردم تحت تأثیر یک عملیات روانی، نقاط قوت نظام را درک نکنند بلکه نقاط قوت را به‌عنوان نقاط ضعف ببینند.

نماینده ولی‌فقیه در فشافویه در ادامه افزود: رهبری معظم انقلاب در این زمینه سه مثال را تشریح کردند. یکی در مورد مسئله هسته‌ای. دوم در مورد توان موشکی و سوم در مورد نقش منطقه‌ای و حمایت ایران از مظلومان در جهان، آن‌ها تلاش دارند تا با جنگ روانی، ما از نقاط قوت و عناصر اقتدار ملی خود دست‌برداریم تا بیگانگان راحت‌تر بر کشور و ملت و سرنوشت آینده ما مسلط شوند اما ملت ایران، در مقابل این حرکت ایستاده است.{تکبیر نمازگزاران}

استیری محور سوم نقشه‌ی دشمن را فشار عملی و آشوب سازی بیان کرد و افزود: در دی‌ماه سال ۱۳۹۶با نمونه‌ای از فشار عملی دشمن درصحنه‌ی سیاسی و اجتماعی کشور روبه‌رو شدیم که با هوشیاری مردم به‌سرعت حل شد. نقشه ازاین‌قرار است که دشمن در تلاش است که مطالبات به‌حق و اعتراضات صنفی و موردی بعضی از مردم را در جهت منافع سیاسی خود علیه نظام اسلامی به کار گیرد و از اعتراضات صنفی، شورشی ضدانقلابی بسازد. تجمعات خیابانی در همه کشورهای دنیا وجود دارد در ایران یکی از وجوه ممیزه اعتراضات، ورود عناصر آشوبگر برای به اغتشاش کشیدن آن و بهره‌برداری از آن است. دشمنان این بار هم کور خوانده‌اند و مردم عزیز باقدرت، شهامت و هوشمندی در مقابل این طرح و توطئه می‌ایستند. {تکبیر نمازگزاران}

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-اصلی‌ترین هدف دشمن در فشار اقتصادی آن است که ملت را از اهدافی که برای آن انقلاب کرده‌اند پشیمان کند.