faenfr

مخالفت جدی شورای شهر حسن آبادبا انتقال پسماندهای صنعتی تهران به این شهر

  • سه شنبه, 17 مهر 1397 ساعت 16:14
  • منتشرشده در فشافویه
اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه در دیدار با دکتر محمدرضا عارف رییس مجمع نمایندگان تهران و دکتر محسن علیجانی زمانی  دبیر مجمع اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه در دیدار با دکتر محمدرضا عارف رییس مجمع نمایندگان تهران و دکتر محسن علیجانی زمانی دبیر مجمع

دیدار اعضای شورای شهر حسن آباد با رئیس مجمع نمایدگان تهران دکتر عارف و دبیر مجمع نمایدگان تهران دکتر علیجانی در راستای رسیدگی به مشکلات مردم در محل دفتر مجمع نمایندگان تهران در شهر ری برگزار شد.

به گزارش کلینی نیوز، اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه در دیدار با دکتر محمدرضا عارف رییس مجمع نمایندگان تهران و دکتر محسن علیجانی زمانی  دبیر مجمع، مخالفت خود را با انتقال زباله و پسماندهای صنعتی شهر تهران به شهر حسن آباد فشافویه  اعلام کردند.

به گزار خبرگزاری برنا، در این نشست که علیرضا زندی رییس شورای اسلامی و محسن حسینی نایب رییس شورای اسلامی شهر حسن آباد حضور داشتند به بررسی سایر مسایل و مشکلات این شهر همچون آب کشاورزی و پایین بودن کیفیت  آب شرب منطقه پرداخته شد.

علیرضا زندی در این نشست با اشاره به موقعیت استراتژیک شهر حسن آباد و بخش فشافویه و همجوار بودن با فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و شهرک صنعتی شمس آباد کلانتری دوم در فشافویه باعث ایجاد امنیت بیشتر در منطقه خواهد شد.

زندی رییس شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه، خاطر نشان کرد: اغلب مشکلات و معضلات موجود در منطقه مربوط به تهران است که از سوی شهرداری این کلان شهر به بخش فشافویه و شهر حسن آباد سرازیر شده است که می توان به طرح انتقال زندان بزرگ تهران به فشافویه، انتقال سگ های ولگرد و پسماندهای ویژه و صنعتی به حسن آباد فشافویه اشاره کرد.

محسن حسینی نایب رئیس شورای اسلامی نیز با اشاره به مشکلات و معضلات مربوط به طرح انتقال زباله صنعتی شهر تهران به حسن آباد تصریح کرد: ما به طور جدی مخالفت انتقال زباله صنعتی تهران به حسن آباد هستیم و همین جا نیز مخالفت خود را به اطلاع مجمع نمایندگان تهران رسانده و خواستار پیگیری مجدانه در این خصوص هستیم.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-مخالفت جدی شورای شهر حسن آبادبا انتقال پسماندهای صنعتی تهران به این شهر