faenfr

بازدید بخشدار فشافویه از پروژه احداث کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی

  • جمعه, 16 آذر 1397 ساعت 07:35
  • منتشرشده در فشافویه

بخشدار فشافویه، از روند پیشرفت فیزیکی کلینیک  تخصصی سازمان تأمین اجتماعی در شهر حسن آباد، بازدیدکرد.

به گزارش کلینی نیوز، در این بازدید آقای سیدحمزه مدیر پروژه و آقای محمدی ناظر پروژه، با ارائه  گزارشی کامل از روند پشرفت ساخت کلینیک را تشزیح کرد.

 امامی بخشدار فشافویه دراین بازدید ضمن تشکر از زحماتدست اندرکاران، بر حل مشکلات پیش روی پروژه از جمله (اتصال انشعاب آب شهری) و آماده شدن کامل درمانگاه، تجهیز، نیروی انسانی و افتتاح آن در دهه مبارک فجر تاکید داشت.

صدور مجوز ومراحل اداری ساخت کلینیک تامین اجتماعی در اواخر دولت  دهم با پی گیری های رئوف بخشدار وقت فشافویه  و مسئولین شورای شهر حسن آباد به سر انجام رسید، افتتاح پروزه ساخت طی  مراسمی با کلنگ زنی  مسئولین وقت فشافویه در اوایل دولت یازدهم شروع شد.

 گفتنی است، زمین درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی شهر حسن آباد به مساحت 6000 مترمربع اهدایی دکتر بهواد از شهروندان حسن آباد می باشد.

کلینیک  تخصصی سازمان تأمین اجتماعی در احداث شهر حسن آباد

گفته می شود، عده ای سود جو، نام خیابان امام علی (ع) که کلینک درمانی تامین اجتماعی درآن قراردارد، در نقشه های محلی  که توسط این افراد تهیه شده  و مبادرت به خرید وفروش زمین می کنند، به نام خیابان بیمارستان نام گذاری شده است . تاکنون از سوی هیچ مقام مسئولی در این زمینه برخوردی صورت نگرفته است.

هدایت‌الله جمالی‌پور» معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری ، در گفتگویی با روزنامه همشهری اظهارکرد: حجم قابل توجهی از جمعیت ساکن در حسن‌آباد فشافویه را  کارگران تشکیل می‌دهند و تحت پوشش خدمات بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند. احداث پلی‌کلینیک تأمین اجتماعی، بخش مهمی از نیازهای درمانی آنها را با صرف هزینه‌ کم پاسخ می‌دهد.

 شهرک صنعتی شمس آباد بزرگترین شهرک تولیدی و صنعتی  ایران و در خاورمیانه و فزودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در این بخش قرار دارد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-بازدید بخشدار فشافویه از پروژه احداث کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی