faenfr

کوره های زغال سوزی غیرمجاز در فشافویه تخریب شد

  • جمعه, 16 آذر 1397 ساعت 08:45
  • منتشرشده در فشافویه

بخشدارفشافویه اعلام کرد:با دستور قضایی و همکاری بخشداری و دهیاری روستای خانلق اقدام به رفع تصرف و خلع ید کوره های زغال سوز واقع در اراضی کشاورزی در روستای خانلق و کیقباد کرد.

به گزارش کلینی نیوز، فیض‌الله امامی بخشدار فشافویه در گفتگو با خبرنگار ماهنامه آوای ری بیان داشت: تعداد زیادی کوره زغال سوزی در اراضی کشاورزی منطقه فشافویه فعالیت می‌کنند. تصمیم بر این شد که با همکاری محیط‌زیست شهرستان و دهیاری و شورای اسلامی روستای خانلق کوره‌های زغال سوزی غیرمجاز در محدوده این روستا تخریب گردد و به صاحبان دیگر کوره‌ها نیز مهلت قانونی داده شود که در مدت تعیین‌شده چوب‌های تخلیه‌شده در محل را جمع‌آوری و زغال‌های موجود در کوره‌ها را بارگیری کنند.
بخشدار فشافویه افزود: پس از پایان مهلت قانونی داده‌شده از سوی محیط‌زیست شهرستان ری و بخشداری فشافویه طبق دستور مراجع قضایی اقدام به تخریب و خلعید این کوره‌ها می‌شود و عواقب بعدی آن بر عهده صاحبان و بهره‌برداران خواهد بود.
امامی افزود: در این راستا و در شروع این طرح، محیط‌زیست شهرستان ری با دستور قضایی و همکاری بخشداری و دهیاری روستای خانلق اقدام به رفع تصرف و خلعید کوره‌های زغال سوز واقع در اراضی کشاورزی در روستای خانلق و کیقباد کرد. این کار تا رفع تصرف اراضی کشاورزی و تخریب تمامی کوره‌های زغال سوزی در فشافویه ادامه دارد زیرا همه این کوره‌ها در اراضی کشاورزی فعالیت دارند.

فیض‌الله امامی در پایان ضمن تشکر از محیط‌زیست شهرستان ری، حوزه قضایی و کلانتری فشافویه، دهیاری و شورای اسلامی روستای خانلق و خبرنگار آوای ری از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تصرف غیرقانونی اراضی کشاورزی یا بروز حریق در عرصه‌های منابع ملی با محیط‌زیست شهرستان و بخشداری فشافویه تماس بگیرند.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-کوره های زغال سوزی غیرمجاز در فشافویه تخریب شد