faenfr

نماینده ولی فقیه ورئیس شورای فرهنگ عمومی بخش فشافویه:مصوبات شورای فرهنگ عمومی لازم الاجراست.

  • سه شنبه, 18 دی 1397 ساعت 08:20
  • منتشرشده در فشافویه

شورای فرهنگ عمومی بخش فشافویه در بخشداری فشافویه به ریاست نماینده ولی فیقه در بخش فشافویه برگزارشد.

به گزارش کلینی نیوز، شورای فرهنگ عمومی بخش فشافویه در بخشداری فشافویه به ریاست نماینده ولی فیقه در بخش فشافویه برگزارشد.
به گزارش کلینی نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین استیری نماینده ولی‌فقیه در بخش فشافویه و رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش، ضمن اشاره به جایگاه شورای فرهنگ عمومی اظهارداشت: شورای فرهنگ عمومی یکی از مهم‌ترین جلسات برای حل معضلات فرهنگی و اجتماعی است که مصوبات آن لازم‌الاجراست.
رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش فشافویه پیش بودن ایام فاطمیه با اشاره به سخنی از امام عصر (عج) گفتند: وقتی امام عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) می‌فرمایند الگوی من فاطمه (س) است دیگر تکلیف دیگران معلوم است لذا باید همه تلاش کنیم سبک زندگی فاطمی را در زندگی خود احیا کنیم.
در ادامه با پیشنهاد حجت‌الاسلام‌ استیری و تأکید مهندس امامی بخشدارفشافویه مقرر شد با هماهنگی دستگاه‌ها نمایشگاه کوچه‌های بنی‌هاشم در فضای مصلی ایجاد گردد و به مدت ۲۰ روز همشهریان و میهمانان از این فضای معنوی بازدید به عمل‌آورند.

امامی بخشدار فشافویه در شورای فرهنگ عمومی بخش، با بیان اینکه جایگاه و نقش شورای فرهنگ عمومی، جایگاه ویژه و خطیری است، به گونه ای که نقش مهمی در ارتقاء فرهنگ جامعه دارد گفت: نام گذاری خیابان ها، میدان ها و یادمان ها شهر حسن آباد، باید ابتدا در شورای فرهنگ عمومی بخش به تصویب برسد.

بخشدار فشافویه خواستار برگزاری منظم جلسات شورا با کمک دستگاه های متولی، در زمینه های فرهنگی و اجتماعی  در بخش فشافویه شد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-نماینده ولی فقیه ورئیس شورای فرهنگ عمومی بخش فشافویه:مصوبات شورای فرهنگ عمومی لازم الاجراست.