faenfr

حضور کمرنگ مسئولین بخش فشافویه در مراکز اورژانس بخش به مناسبت به روز پرستار

  • دوشنبه, 24 دی 1397 ساعت 17:15
  • منتشرشده در فشافویه
دیدار بخشدار فشافویه با رئیس و پرستاران مرکز خدمات جامع سلامت حسن آباد فشافویه به مناسبت روز پرستار دیدار بخشدار فشافویه با رئیس و پرستاران مرکز خدمات جامع سلامت حسن آباد فشافویه به مناسبت روز پرستار

هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت زینب کبری و روز پرستار، مقامات اداری بخش فشافویه و شورای شهر حسن‌آباد به دیدار پرستاران مرکز خدمات جامع سلامت این شهر رفتند.

به گزارش کلینی نیوز، این برنامه هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار انجام شد.
در این دیدار اعضای شورای شهر حسن‌آباد و آقای مرتضی حیدری رئیس اداره آموزش‌وپرورش فشافویه با همراهی دانش آموزان پیشتاز و فرزانگان مدرسه شهید سلطانی به نمایندگی از دانش آموزان حسن‌آباد فشافویه با اهداء گل و شیرینی از کادر پرستاری مرکز خدمات جامع سلامت این شهر تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

photo 2019 01 12 18 54 50 (2)
در دیدار جداگانه‌ای امامی بخشدار فشافویه، به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار در مرکز خدمات جامع سلامت حسن‌آباد فشافویه حضور یافت و با اهداء گل و شیرینی از کادر پرستاری تقدیر و تجلیل به عمل آورد.
حضور مقامات اداری بخش فشافویه و شورای شهر حسن‌آباد در مراکز اورژانس بخش فشافویه (310 حسن آباد، 311 حافظیه و 343 شهرک صنعتی شمس‌آباد) به مناسبت روز پرستار در این مراکز کمرنگ بود و مقامات اداری، جهت تقدیر و تجلیل روز پرستار دراین مراکز حضور نیافتند.
گفتنی است در سال‌های گذشته نیز از پرستاران زحمت‌کش مراکز اورژانس بخش فشافویه در روز پرستار تجلیل به عمل نمی آمد،

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-حضور کمرنگ مسئولین بخش فشافویه در مراکز اورژانس بخش به مناسبت به روز پرستار