faenfr

۸۰ نفر از دانش آموزان فشافویه به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

  • جمعه, 12 بهمن 1397 ساعت 14:54
  • منتشرشده در فشافویه

رئیس آموزش و پرورش فشافویه ،تفاوت اردوی راهیان نور با سایر اردوها را در انتقال مفاهیم و ارزشهای ملی و مذهبی دانست.

به گزارش کلینی نیوز، مرتضی حیدری با اعلام این مطلب که برنامه‌ریزی جهت اعزام 80 دانش‌آموز پسر به مناطق عملیاتی همزمان با ایام دهه مبارک فجر انجام گرفته است، افزود: پیگیری صدور مجوز اردو از وزارت متبوع، مسائل مربوط به بیمه دانش‌آموزان و عوامل اجرایی، هماهنگی اعزام راویان و روحانیون و همچنین بررسی وضعیت سلامت خودروها و رانندگان با پلیس راهور منطقه صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری پانا، حیدری تفاوت اردوی راهیان نور با سایر اردوها را در انتقال مفاهیم و ارزش‌های ملی و مذهبی (که می تواند چراغ راه مدیران اینده خانواده ها و جامعه باشد)دانست و با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: سبک زندگی و تفکر کسانی که در راه استقلال و سرافرازی این آب و خاک از جان و مال خود گذشتند، بایستی به دانش‌آموزان شناسنده شود تا به عنوان الگوی مناسب، سرمشق زندگی انها قرار گیرد.

آخرین کاروان راهیان نور دانش آموزان دخترفشافویه ۸۵ نفر از پایه های اول و دوم متوسطه در قالب دو اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشوردر آذرماه سال جاری اعزام شدند.

براساس اعلام  آموزش و پرورش فشافویه مرحله دوم کاروان دانش آموزان فشافویه پیش بینی شده بود در اردیبهشت ماه سال 98به مناطق عملیاتی ایثار و شهادت در قالب راهیان نور اعزام شوند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-۸۰ نفر از دانش آموزان فشافویه به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند