faenfr

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری بخش فشافویه از طرح استعدادیابی دختران و پسران خبر داد.

  • شنبه, 13 بهمن 1397 ساعت 13:39
  • منتشرشده در فشافویه

علی‌اکبر قنبری رئیس هیئت دوچرخه‌سواری بخش فشافویه  از طرح استعدادیابی دوچرخه‌سواری ویژه دانش‌آموزان در دو بخش دختران و پسران با همکاری اداره ورزش و جوانان و آموزش‌وپرورش فشافویه خبر داد.

به گزارش کلینی نیوزبه نقل از پایگاه خبری تلگرامی فشافویه نیوز، علی‌اکبر قنبری رئیس هیئت دوچرخه‌سواری بخش فشافویه از جلسه هم‌اندیشی مشترک بین علی حاجی وند، رئیس اداره ورزش و جوانان بخش فشافویه با سجادی دبیر هیئت دوچرخه‌سواری استان تهران، افتخاری رئیس کمیته پیشکسوتان دوچرخه‌سواری استان تهران در دفتر اداره ورزش و جوانان خبر داد.
علی حاجی وند رئیس اداره ورزش در این جلسه اظهار داشت: ورزش دوچرخه‌سواری در فشافویه علاقه‌مندان زیادی دارد و بر همین اساس لازم است این هیئت به اطلاعات روز اهمیت دهد.
حاجی وند در ادامه افزود: ضروری است اعضای هیئت برای پیشرفت این ورزش همکاری سازنده‌ای با آموزش‌وپرورش جهت استعدادیابی داشته باشد تا بیش‌ازپیش شاهد حضور پررنگ دوچرخه‌سواران در منطقه باشیم
افتخاری رئیس کمیته پیشکسوتان دوچرخه‌سواری استان تهران در این نشست بیان داشت: شورای اسلامی و شهرداری باید برای ساخت مسیر ویژه دوچرخه‌سواری برنامه‌ریزی و اقدام کنند تا پرداختن به این رشته به‌عنوان فرهنگ در منطقه نهادینه شود.
 وی افزود: باید همه برای توسعه بیش‌ازپیش دوچرخه‌سواری و برگزاری برنامه‌های آموزشی و فرهنگ‌سازی برای استفاده بیشتر از دوچرخه در بعد همگانی تلاش کنند.
حمید سجادی دبیر هیئت دوچرخه‌سواری استان تهران گفت: استعدادیابی اولویت هیئت دوچرخه‌سواری است
 دبیر هیئت دوچرخه‌سواری استان تهران با اشاره به اهمیت ورزش‌های همگانی افزود: توجه به ورزش‌های همگانی و استعدادیابی از اولویت‌های اصلی هیئت دوچرخه‌سواری در استان است

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-رئیس هیئت دوچرخه‌سواری بخش فشافویه از طرح استعدادیابی دختران و پسران خبر داد.