faenfr

نماینده ولی فقیه در فشافویه و امام جمعه حسن آباد: ملت ما در راهپیمایی ۲۲بهمن بیانیه گستاخانه اتحادیه اروپا را بى‌پاسخ نخواهند گذاشت

  • شنبه, 20 بهمن 1397 ساعت 09:23
  • منتشرشده در فشافویه

امام جمعه شهر حسن آباد:غربى‌ها اسم تسلیم و امتیاز دادن را مى‌گذارند مذاکره. از نظر آن‌ها میز مذاکره، میز محاکمه است. ایران باید بنشیند و یک به یک جواب پس بدهد و عذرخواهى کند و تعهد بدهد دیگر تکرار نمى‌کند!

به گزارش کلینی نیوز، حجت الاسلام استیری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرحسن آباد، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه صدیقه (س) و با اشاره بر لزوم حضور در مراسم عزاداری آن بانوی دو عالم، افزود:۲۲بهمن و پیروزى انقلاب اسلامى در ایران، حادثه مهم و حیرت‌انگیزى براى جهانیان بود. این حادثه بزرگ قرن، از یک‌سو معادلات سیاسى استکبار را در ادامه سیاست سلطه و تقسیم استعمارى جهان بر هم زد و از سوى دیگر، یکى از استوارترین رژیم‌هاى وابسته را ریشه‌کن ساخت و در کشور ایران با اهمیتى که از نظر استراتژیکى و اقتصادى براى قدرت‌هاى بزرگ جهان داشت، تحول سیاسى بزرگى به‌وجود آورد و یک بار دیگر اسلام به‌عنوان قدرت تعیین‌کننده در جهان مطرح شد، شرایط داخلى و خارجى اهمیت حضور مردم را در راهپیمایى ۲۲ بهمن صد چندان مى‌کند، این حضور موجب حفظ منافع ملى و تقویت امنیت ملى کشور خواهد شد.ان شاءالله حضورپررنگ خواهیدداشت{تکبیرنمازگزاران}
نماینده ولی فقیه در فشافویه در بخش دیگری از خطبه دوم نماز جمعه شهر حسن آباد، با اشاره به بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در خصوص ایران گفت:اتحادیه اروپا روز دوشنبه و به فاصله چند روز پس از اعلام راه اندازى ابزار «اینستکس» به‌عنوان «کانالى مالى براى حفظ برجام»، بیانیه‌اى گستاخانه و ضدایرانى تحت عنوان «جمع بندى» منتشر کرد. بیانیه ۱۲ بندى اتحادیه اروپا را در واقع مى‌توان تکرار شروط ۱۲ گانه آمریکا دانست که چند ماه پیش مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در بنیاد «هریتیج» مطرح کرد.
وی تصریح کرد: بیانیه اتحادیه اروپا یک کیفرخواست علیه انقلاب اسلامى و جمهورى اسلامى است. هرچه ضربه خورده‌اند، هرچه ناکامى داشته‌اند در این ۴۰ سال در این بیانیه ۱۲ بندى جمع کرده و آورده‌اند.
امام جمعه شهرحسن آباد یادآورشد:غربى‌ها اسم تسلیم و امتیاز دادن را مى‌گذارند مذاکره. از نظر آن‌ها میز مذاکره، میز محاکمه است. ایران باید بنشیند و یک به یک جواب پس بدهد و عذرخواهى کند و تعهد بدهد دیگر تکرار نمى‌کند!
حجت الاسلام استیری حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را تکلیفی دینی و الهی دانست و تأکید کرد: اهمیت حضور مردم در این راهپیمایی متفاوت از خواسته‌های اقتصادی آن‌هاست، چراکه مردم می‌دانند باید این مشکلات را نادیده بگیرند و به تکلیف دینی خود عمل کنند. از سوی دیگر می‌دانند که هر مشکلی صرفاً در چارچوب نظام قابل رفع است.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-نماینده ولی فقیه در فشافویه و امام جمعه حسن آباد: ملت ما در راهپیمایی ۲۲بهمن بیانیه گستاخانه اتحادیه اروپا را بى‌پاسخ نخواهند گذاشت