faenfr

علت توجه شبکه های مجازی فشافویه به سرمربی "تیم فوتبال گل گهرسیرجان"

  • شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 12:50
  • منتشرشده در فشافویه

وینکو بگوویچ پیرترین مربی لیگ یک ایران مربی‌ای که باوجود کار در خیلی از تیم های دسته اولی هنوز صعود به لیگ برتر را جشن نگرفته است. هرچند به نظر می‌رسد این حسرت در حال به پایان رسیدن است.

به گزارش کلینی نیوز، برگزاری اردوی "تیم فوتبال گل گهر سیرجان" در حسن‌آباد فشافویه، در میان شبکه‌های مجازی فشافویه سروصدا به پا کرد.

این سروصدای نه به خاطر حضور "تیم فوتبال گل گهرسیرجان" بود، بلکه حضور سرمربی معروف وسرشناس این تیم یعنی "وینکو بگوویچ" 70 ساله بود.

وی به مدت 20 سال حضور در ایران، درحال حاضر یکی از مسن‌ترین سرمربیان نه‌ فقط لیگ یک فوتبال ایران است. او در طول زمان حضورش در ایران در تیم های پرطرفدار و قدیمی، پرسپولیس و پاس تهران حضورداشته، اما به آن شکل نتایج آن‌چنانی در کارنامه ثبت نکرده است.

او از سال 95 هدایت "تیم فوتبال گل گهرسیرجان" را عهده‌دار شد و طی سه فصل حضورش نتایج خوبی با این تیم کسب کرد اما هر بار به دلایلی نتوانست در جمع صعودکننده‌های لیگ برتر قرار بگیرد

وینکو اکنون با "تیم فوتبال گل گهرسیرجان" در صدر جدول رده‌بندی لیگ آزادگان قرار دارد اما برای کسب عنوان قهرمانی و صعود به لیگ برتر هنوز مسیر طولانی باقی‌مانده است. باید دید آیا این پیرمرد کروات می‌تواند با تیمش در لیگ یک باوجود رکوردهایی که به دست آورده شگفتی‌آفرینی کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-علت توجه شبکه های مجازی فشافویه به سرمربی "تیم فوتبال گل گهرسیرجان"