faenfr

همایش شیخ کلینی در فشافویه برگزار می شود

  • سه شنبه, 21 اسفند 1397 ساعت 16:52
  • منتشرشده در فشافویه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با نماینده ولی فقیه فشافویه و امام جمعه شهرحسن آباد دیدار کرد.

 

به گزارش کلینی نیوزبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، سید حسن صفوی با بیان اینکه فشافویه از زیرساخت های مناسبی برای رشد و پرورش فضای های فرهنگی برخوردار است ، آینده روشنی را برای این بخش پیش بینی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالعلی استیری نیز ضمن ابراز تشکر و قدردانی از رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری خواستار تعامل و همفکری بیشتر در خصوص پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری درفشافویه گردید.

733127 orig

رئیس شورای فرهنگ عمومی فشافویه، برگزاری همایش استانی بزرگداشت شیخ کلینی (ره)، ایجاد گذر فرهنگی و برگزاری نمایشگاه کتاب در اماکن پر تردد را از مهم ترین خواسته های فرهنگی منطقه  فشافویه برشمرد.

بخشدار فشافویه در دیدار جداگانه ای با مدیر اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان ری، خواستار اجرای برنامه های مشترک فرهنگی، برگزاری همایش ها و سمینارها شد.

15901

فیض اله امامی  بخشدار فشافویه در این دیدار برگزاری فعالیت های مذهبی فرهنگی و هنری را یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی دانست که می تواند در چهارچوب شورای فرهنگ عمومی بخش مدیریت و اجرایی شود و نقطه عطف مشترک دو دستگاه باشد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری فشافویه، امامی با اشاره به اجرای برنامه های مشترک فرهنگی، برگزاری همایش ها و سمینارها گفت: امیدواریم زمینه های لازم جهت برگزاری همایش شیخ کلینی با خروجی و چاپ مجموعه مقالات با همکاری همه دستگاههای اجرایی بخش، شهرستان و استان و با حضور دهیاران و شهرداری و شورای اسلامی شهر و روستا در سال آینده باشیم.

بخشدار فشافویه در این دیدارخواستار راه اندازی دفتر اداره ارشاد در بخش فشافویه شد

گفتنی است، بخش فشافویه فاقد دفتر نمایندگی اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان ری است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-همایش شیخ کلینی در فشافویه برگزار می شود