faenfr

اولین سینمای شهر حسن آباد در فروردین ماه افتتاح خواهد شد

  • جمعه, 30 فروردين 1398 ساعت 11:10
  • منتشرشده در فشافویه

سینمای شهر حسن آباد در فروردین ماه افتتاح خواهد شد و برنامه های ویژه کسب رتبه پایتخت کتاب ایران نیز در شهرستان ری آغاز می شود.

به گزارش کلینی نیوز، نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با مسئولان انجمن های هنری شهرستان ری با هدف هماهنگی و هم افزایی فعالیت های فرهنگی هنری، ٢٥ فروردین ماه جاری در مجتمع فرهنگی هنری شیخ ابوالفتوح رازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، «سید حسن صفوی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در این نشست بر ارتقای فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید کرد و افزود: کیفیت بخشی به برنامه ها و عدالت محوری از شاخص های مهم فعالیت ها در سال جدید خواهد بود.

وی افزود: امسال علاوه بر اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان ری، برنامه هایی در سطح استانی و ملی با مشارکت انجمن ها به مرحله اجرا در خواهد آمد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری گفت: سینمای شهرحسن آباد بخش فشافویه در فروردین ماه افتتاح خواهد شد و برنامه های ویژه کسب رتبه پایتخت کتاب ایران نیز در شهرستان ری آغاز می شود.

در ادامه مسئولان انجمن های هنری شهرستان ری نیز به بیان دیدگاه های خود پیرامون برنامه های سال جاری با تکیه بر فرهنگسازی موضوع «رونق تولید» پرداختند.

هم افزایی و هماهنگی فعالیت ها، برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت، برگزاری کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-اولین سینمای شهر حسن آباد در فروردین ماه افتتاح خواهد شد