faenfr

فرماندارشهرستان ری:شهرداری به تعهدات خود مقابل زندان فشافویه عمل کند

  • شنبه, 21 ارديبهشت 1398 ساعت 13:18
  • منتشرشده در فشافویه

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: شهرداری تهران به تعهدات خود در مقابل زندان فشافویه مبنی بر تامین وسیله نقلیه عمومی عمل کند.

به گزارش کلینی نیوز، هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زمانی که زندان های تهران به جنوب پایتخت و در محدوده حسن آباد فشافویه منتقل شدند، شهرداری تهران تعهداتی مبنی بر تامین وسیله نقلیه عمومی در مسیر این زندانها داده که تاکنون به آن عمل نکرده است.
وی تصریح کرد: فرمانداری ری در جهت انجام تعهدات شهرداری تهران نسبت به زندان های بخش فشافویه مکاتبات و جلساتی زیادی را برگزار کرده که هیچ کدام به جایی نرسیده است.
جمالی پور با بیان اینکه هدف شهرداری تهران از انتقال زندان ها به حاشیه پایتخت کاهش معظلات آن بود، عنوان کرد: امروز مشکلات زندان های تهران گریبان مردم شهرستان ری بخصوص بخش حسن آباد فشافویه را گرفته است.
وی یادآور شد: متاسفانه هیچکدام از صورت جلسه هایی که شهرداری تهران در زمان انتقال زندان های تهران به بخش حسن آباد فشافویه با سازمان زندان ها متعهد شده بود، عملی نشده است.
جمالی ادامه داد: زندان های بزرگ تهران که در حدود 15 تا 20 هزار زندانی را در خود جای داده است در حاشیه جاده حسن آباد به چرمشهر واقع شده است که به دلیل دوری از مرکز شهر و نبود وسیله نقلیه عمومی، خانواده زندانیان و اهالی این بخش را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.
وی یاد آور شد: خلوت بودن جاده و دور از مرکز شهر بودن زندان تهران در جاده چرمشهر مشکلاتی نظیر کیف قاپی برای خانواده های زندانیان ایجاد کرده است.
فرماندار ویژه شهرستان ری در ادامه به ساکن شدن برخی از خانواده های زندانیان طولانی مدت در روستاهای بخش حسن آباد فشافویه اشاره کرد و گفت: این خانواده ها که بیشتر آنان از استان های مختلف به این بخش مهاجرت کرده اند، موجب تغییر ساختار جمعیتی و فرهنگی روستاهای بخش حسن آباد فشافویه شده اند.

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-فرماندارشهرستان ری:شهرداری به تعهدات خود مقابل زندان فشافویه عمل کند