faenfr

تجهیزات بنیاد شهید پیشوا را به خیابان ریختند

به دنبال شکایت شهرداری شهر پیشوا و با حکم قضایی، ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان تخلیه و وسایل و تجهیزات آن به خیابان منتقل شد.

به گزارش کلینی نیوز، آنطور که منابع محلی گفته اند، در پی شکایت شهرداری پیشوا از بنیاد شهید به دلیل اجرا نکردن به تعهد خود در قبال دریافت زمین از شورای اسلامی، حکم خلع ید و تخلیه ساختمان اداری این سازمان هفته گذشته روز یکشنبه /22ازدیبهشت ماه اجرا شد.
حسین عباسی فرماندار پیشوا، در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : سال 1388 ازسوی شورای اسلامی و شهرداری پیشوا چهار هکتار زمین به منظور احداث مرکز فرهنگی ورزشی و توانبخشی، در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفت و مقرر شد تا با هماهنگی های به عمل آمده، این مرکز توسط بنیاد شهید احداث شود.
عباسی افزود: طی این سال ها در اراضی واگذار شده، با وجود پیگیری های صورت گرفته و برگزاری جلسات مشترک با مسئولان بنیاد شهد ، به دلیل عدم تأمین اعتبارات لازم، اجرای این عملیات آغاز نشد.

آیا سرنوشت اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی فشافویه مانند بنیاد شهید رقم خواهد خورد

مدتی پیش نیز شهردارحسن‌آباد فشافویه به نمایندگی از شورای شهر این شهر به اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی فشافویه اعلام کرده است تا محل استقرار این را اداره تخلیه  شود یا به ‌موجب مصوبه شورای شهر حسن‌آباد ماهانه اجاره بهاء پرداخت نماید.

با توجه به اینکه  اداره امورمالیاتی بخش فشافویه در ساختمان این اداره قرار دارد و مستثنی از پرداخت اجار بهاء هاهانه از سوی شهرداری شناخته شده است.
یک مقام آگاه دراین‌باره به کلینی نیوز گفت: تصمیم گرفته‌شده است، زمینی به اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی بخش فشافویه از سوی شورای شهر حسن‌آباد در اختیار این اداره قرار بگیرد تا مبادرت به احداث  ساختمان اداری نماید.
این مقام هم چنین گفته است: اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی بخش فشافویه موسوم به اداره کار در جامعه کارگری این بخش با کمبود اعتبار عمرانی در پیش رو دارد، بعید به نظر می رسد اقدام به احداث ساختمان کند و در آینده نه‌چندان دور، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به یکی از شهرهای تابعه شهرستان ری منتقل شود.
گفتنی است، به دلیل دوری مسافت کارگران و کارکنان فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و نیز کارگران و کارفرمایان شاغل در بزرگترین  شهرک صنعتی خاورمیانه در بخش فشافویه به اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری مستقر در "شهر ری" مرکز شهرستان ری، با تلاش "رئوف بخشدار وقت فشافویه"، اداره مستقل از شهرستان ری به نام  اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی مستقل  فشافویه  زیر نظر اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران" تاسیس شد.
در حال حاضر آقای آریا رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی مستقل  فشافویه است.

بیشتربخوانید:

بزودي اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی فشافويه افتتاح مي شود

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:احبار جهان-ورزشی-نمایش موارد بر اساس برچسب: قطر