faenfr

کوره غیر قانونی ذغال در فشافویه مسئول روابط عمومی محیط زیست شهرستان ری را به کام خود کشید

مسئول روابط عمومی اداره محیط زیست شهرستان ری در بازدید اداری که به همراه دیگر مسئولان مربوطه ازکوره ذغال سوزی غیرقانونی در فشافویه دچار سوختگی شدید شد.

به گزارش کلینی نیوز، سیده مریم محمدی مسئول روابط عمومی اداره محیط زیست شهرستا ن ری در بازدید اداری محیط زیست شهرستان ری به همراه دیگر مسئولان مربوطه به کوره ذغال سوزی غیرقانونی در فشافویه افتاد و دچار سوختگی شدید شد .
به گزارش خبرگزاری بسیج ، وی در حال حاضر به دلیل سوختگی شدید در بیمارستان مطهری تهران تحت درمان است و تاکنون بیش از ۲۰ عمل جراحی روی این مسئول مسئولیت پذیر و مسئولیت شناس انجام شده است.
سیده مریم محمدی  پیرامون این حادثه  اظهارداشت:کوره های ذغال به دو صورت هستند یک مدل آن روی زمین است و یک مدل آن زیر زمین ساخته می‌شود و هر دو تقریبا ارتفاعی در حدود ۳ متر دارد. روز بازدید کارگاه که در حال بررسی فعالیت آن بودیم. مالک کارگاه درب یک کارگاه زیرزمینی ذغال را با صفحه حلبی پوشانده و با خاک آن را استتار کرده بود تا از دید هیئت بازرسی مخفی باشد.

 وی افزود: من فقط یک لحظه خودم را بر روی ذغال های داغ دیدم . از ارتفاع ۳ متری حفره ورودی این کوره زغال سوزی غیرقانونی پرت شدم و هیچ کدام از حاضرین بیرون امکان کمک به من را نداشتند،

خانم محمدی شدت حرارت کوره ذغال را به حدی زیاد اعلام کرد که ناچار به  کمک  خواهی از دیگران شد، یک کارگر تبعه افغانستان حاضر در صحنه  با کمک نردبان وی را از کوره بیرون بیاورد.

هیئت رئیسه روابط عمومی های شهرستان ری در این دیدار با تقدیر از مسئولین اداره محیط زیست شهرستان ری که پیگیر وضعیت بیماری سیده مریم محمدی هستند از مسئولان شهرستانی و استانی خواستند با قید فوریت به درمان این بانوی تلاشگر و مسئول اهتمام بیش از پیش داشته باشند.

گفتنی است روز شنبه 28/ اردیبهشت، فیض اله امامی بخشدار فشافویه درنشست روابط عمومی های ادارات بخش فشافویه که همزمان با اولین روز از هفته روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد، اظهارداشت: امروز دیگر شغل روابط عمومی و ارتباطات بعنوان مشاغل حساس و خطر آفرین به شمار می آیند و نگاه مدیران باید به این پست عوض شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:احبار جهان-سیاسی-پاسخ خشم آلود ترامپ به اتهام لاپوشانی از سوی دموکرات‌ها