faenfr

فرماندار ویژه شهرستان ری: بخش فشافویه از ظرفیت و پتانسیل خاصی برای توسعه برخودار است.

اولین جلسه شورای اداری بخش فشافویه در سال ۹۸  با حضور اسماعیلی راد معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری  با هدف برسی مشکلات و معضلات بخش فشافویه، در محل بخشداری فشافویه برگزار شد.

به گزارش کلینی نیوز، دکتر احمد اسماعیلی راد معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری در اولین جلسه شورای اداری بخش فشافویه، با بیان اینکه بخش فشافویه از ظرفیت های زیادی برای توسعه برخودار است گفت: مسائل و مشکلات بخش فشافویه را به صورت جدی در دستور کار قرار خواهیم داد.

 به گزارش کانال تلگرامی اطلاع رسانی ندای فشافویه بخشداری فشافویه ، وی با اشاره به اینکه بخشدار، شهردار و دیگر مسئولان محلی باید انجام کارهای عمرانی و مسئولیت های سازمانی خود را از تریبون های مختلف گزارش و عملکرد خود و دولت را به مردم بازگو کنند تا افکار عمومی جامعه به خوبی در جریان امور کشور قرار گیرد گفت: با توجه به اینکه تمامی بودجه های اختصاص داده شده به شهرستان ری با تایید شوراهای اسلامی شهر و روستا هزینه شده است، لذا اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به دلیل اینکه با رای مستقیم مردم به روی کار آمده اند در کنار بیان نقاط ضعف به مسئولان، باید مردم را در جریان اقدامات دولت نیز قرار دهند.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد؛ خوشبختانه طی بررسی های صورت گرفته از سوی بازرسین فرمانداری عملکرد مسئولین بخش فشافویه مثبت ارزیابی شده است و با توجه به اینکه در حال حاظر شرایط دولت شرایط عادی نیست و در زمان جنگ اقتصادی به سر می بریم، لذا مسئولینی که در شرایط حال حاضر با تمام تلاش در حال خدمتگذاری می باشند ایثار گران عرصه اقتصادی و جهادگران مبارزه با استعمار می باشند.

دکتر اسماعیلی راد در پایان بیان کرد:مشکلات بخش حسن آباد فشافویه از جمله؛ ارتقای کیفیت آب شرب شهر حسن آباد، احداث کمربندی، احداث ایستگاه مترو، تجهیز و تامین نیروی انسانی کلینیک تامین اجتماعی و حل مشکلات زندان بزرگ تهران که توسط مسئولین در جلسه مطرح شد را در دستور کار مدیریت جدید فرمانداری ری قرار خواهیم داد.

به گزارش خبرنگارکلینی نیوز، جاده اصلی شهر حسن آباد، یک مسیر ترانزیت بین المللی است و شاهراه ارتباطي 18 استان جنوبي با پايتخت و جزو مسيرهاي پرتردد كشور محسوب مي شود، همه وسایل نقلیه سبک و سنگین از آن تردد می کنند. بیشترین ترددها از طریق بلوار اصلی  این شهر انجام می پذیرد.

روزانه تعداد زیادی خودروی سنگین از جاده اصلی شهرحسن آباد عبور می کنند که علاوه بر بار ترافیکی بالا در این منطقه، موجب شده تا تردد این خودروها خطری برای جان مردم به حساب بیاید.

بنا به گفته آقای علی رضا زندی، رئيس شوراي شهرحسن آباد، در مصاحبه ای که با خبرگزاری ایرنا در فرودین امسال اظهارکرد: مصوبه كمربندي اين شهر در سفر رئيس جمهوري به جنوب پايتخت در سال 1394 تصويب شده است و قرار بود اين طرح با اعتبار 440 ميليارد ريال آغاز شود، ولي هم اكنون با گذشت چهار سال از آن زمان بحث هاي ضد و نقيضي در مورد اين مصوبه وجود دارد.
رئیس شوراي شهر حسن آباد مدعی شد كه اين طرح تصويب شده، ولي معاون فرماندار به همراه بخشدار وجود چنين مصوبه اي را كاملا رد مي كنند.

فيض الله امامي بخشدار فشافويه نيز تایید کرده است، هيچ گونه مصوبه اي درخصوص احداث كنار گذرحسن آباد فشافويه درسفر استاني رياست جمهوري تصويب نشده است، اظهار داشت:شهرداري حسن آباد 2 كمربندي كوتاه در برخي نقاط شهر ايجاد كرده كه اثر چنداني در كاهش ترافيك و عبور كاميون هاي سطح شهر ندارد.

گفته می شود در سال 1392 احداث کمربندی توسط کارشناسان وزارت راه و مشکن شهرسازی مورد قبول قرار نگرفته است، شورای شهر حسن آباد، از بودجه شهر اقدام به احداث کمربندی موقت، بلوار شهید چمران به سمت جاده قدیم قم کرده است.

با توجه به ممنوعیت ورود کامیون و وسایل سنگین به داخل شهرحسن آباد و مسیر جایگزین آن کمربندی بلوار شهید چمران به سمت جاده قدیم قم، بدلیل عدم کنترل پلیس راه در مبادی ورودی شهر، خودروهای سنگین از درون شهر حسن آباد رفت و آمد می کنند که باعث حوادث رانندگی و ترافیک سنگین در سطح شهر شده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-ایجاد دفتر نمایندگی ارشاد و سینما در بخش فشافویه