faenfr

بخشدار فشافویه مطرح کرد: لزوم برنامه ریزی مدون برای بخش مهاجر پذیر فشافویه

بخش فشافویه به دلیل قرار گرفتن در مسیر ۱۸ استان جنوبی کشور، وجود فرودگاه بین اللملی امام خمینی (ره) و وسعت بالا یکی از استراتژیک ترین بخش های استان تهران است که باید توجه ویژه ای به آن شود.

به گزارش کلینی نیوز، بخشدارفشافویه در جلسه شورای اداری فشافویه که با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان ری و جمعی از مدیران محلی برگزار شد،  گفت: این بخش با دارا بودن جمیعتی در حدود ۵۵ هزار نفر و وجود بزرگترین شهرک صنعتی شمس آباد یکی از مهاجر پذیرترین مناطق کشور است که باید برای افزایش جمعیت این شهر در آینده برنامه ریزی های مدون صورت گیرد.

فیض الله امامی ادامه داد: بخش فشافویه به دلیل قرار گرفتن در مسیر ۱۸ استان جنوبی کشور، وجود فرودگاه بین اللملی امام خمینی (ره) و وسعت بالا یکی از استراتژیک ترین بخش های استان تهران است که باید توجه ویژه ای به آن شود.

وی ادامه داد: بسیاری از مشکلات بخش حسن آباد فشافویه از سایر شهرستان های استان به آن وارد می شود که باید بررسی شود، تخلیه نخاله های صنعتی و ساختمانی، رها سازی سگ های ولگرد تهران در این منطقه، حضور اتباع بیگانه دارای مجوز و بدون مجوز از مهمترین مشکلات بخش فشافویه است.

 

{loadposition sc_position}
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:فشافویه-بخشدار فشافویه مطرح کرد: لزوم برنامه ریزی مدون برای بخش مهاجر پذیر فشافویه