faenfr

امام جمعه شهر حسن آباد:

مردم فشافویه برای جلوگیری از احداث مرکز پسماند یک صدا شوند

نماینده ولی‌فقیه در بخش فشافویه گفت: برای جلوگیری از انتقال مشکلات شهر تهران به منطقه باید همه مردم یک‌صدا شوند و کمک کنند که از بروز این معضل و انتقال مرکز بازیافت به فشافویه جلوگیری شود.

به گزارش کلینی نیوز، حجت‌الاسلام شیخ میثم درگاهی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر حسن آباد هشتم آذرماه در خطبه‌های نماز جمعه شهرحسن آباد با اشاره به مشکلات زیست‌محیطی بخش فشافویه گفت: شهرستان‌ها، شهرها و بخش‌های کوچک که در کنار کلان‌شهرها قرار گرفتند، متأسفانه همیشه مستعمره کلان‌شهرها و مراکز هستند و این ناشی از همان نگاه غربی سلطه‌پذیری یا سلطه گری است.

وی افزود: در حال حاضر به محض اینکه شهر تهران دچار معضل می‌شود، مسئولین و مدیران صورت مسئله را پاک می‌کنند و معضل را به خارج شهر تهران انتقال می‌دهند و مشکلاتی را برای سایر شهرها ایجاد می‌کنند که حل و رفع آن دیگر اهمیتی برای مدیران شهری ندارد.

امام جمعه شهر حسن آباد بابیان اینکه این تفکر غربی است، بیان کرد: انتقال مرکز بازیافت به بخش فشافویه به علی‌رغم تمامی پیگیری‌ها که با مشاجره و تهدید نیز همراه بوده، همچنان از سوی مدیران و مسئولین استانی در حال پیگیری است.

حجت‌الاسلام درگاهی تصریح کرد: برای جلوگیری از انتقال مشکلات شهر تهران به منطقه باید همه مردم یک‌صدا شوند و کمک کنند که از بروز این معضل و انتقال مرکز بازیافت به فشافویه جلوگیری شود.

نماینده ولی فقیه در بخش فشافویه  تأکید کرد: همگی ما تلاش می‌کنیم تا به گوش مسئولین برسانیم که این کار را نکنید و برای رفع معضلات تهران راه‌حل درست برنامه‌ریزی کنید، نه اینکه معضل را از شهر خود بردارید و به سایر شهرها انتقال دهید.

{loadposition sc_position}
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:احبار جهان-اجتماعی-شیوع 'اسرارآمیز' اچ‌آی‌وی در بین صدها کودک در یکی از محله های پاکستان