faenfr
ایران

ایران (698)

تیم ملی فوتبال زنان ایران روز پنجشنبه هفته جاری با هدایت مریم ایراندوست در نخستین بازی‌اش در مسابقات جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا به مصاف هند خواهد رفت.

ادامه مطلب...

دو متخصص و مقام مسئول در ایران از میزان واکسیناسیون کرونا به خصوص دوز سوم ابراز ناخرسندی کرده‌اند. دکتر مینو محرز گفته در صورت افزایش ابتلا به اومیکرون امکان مرگ در اثر این سویه نیز وجود دارد.

ادامه مطلب...

طبق آمار رسمی وزارت بهداشت ایران، ۱۸ فوتی و ۱۴۲۱ مورد ابتلای جدید به کرونا در ۲۵ دی ثبت شده است. شمار مرگ و میر در میان مبتلایان به سویه اومیکرون کرونا نیز به سه نفر رسیده است.

ادامه مطلب...

رییس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور در حال افزایش است، افزود: از سوی دیگر ظرف سالیان اخیر با افزایش فشار اقتصادی و معیشتی تاب آوری مردم کاهش یافته است.

ادامه مطلب...

نرخ فروش دلار آمریکا در بازار آزاد ارز تهران طی ۴۲ روز گذشته با افت سه هزار و ۳۰۰ تومانی از ۳۱ هزار و ۱۰۰ تومان به ۲۷ هزار و ۸۰۰ رسید که پایین‌ترین نرخ از روز ۱۲ آبان ماه گذشته تا کنون (۵۶ روز گذشته) محسوب می‌شود.

ادامه مطلب...

محسن قاسمی، قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان و آسیا پس از آنکه دو سال در کما بود، روز ۲۳ دی درگذشت.

ادامه مطلب...

حضور گروهی از کاربران پرمخاطب اینستاگرام که به اصطلاح «شاخ مجازی» نامیده می‌شوند در جلسه «ترویج ازدواج آسان» در وزارت ورزش و جوانان، واکنش‌های رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های مجازی را در پی داشت. این وزارت‌خانه پس از واکنش‌ها، اعلام کرد که نشست را «مجمع ملی خیرین» برگزار کرده است.

ادامه مطلب...

آمریکا به کره جنوبی "مجوزی ویژه" برای انتقال ده‌ها میلیون دلار پول به ایران داده است. این مبلغ در چارچوب غرامت معوقه‌ای پرداخت خواهد شد که یک شرکت ماشین‌سازی ایرانی از کره جنوبی دریافت می‌کند.

ادامه مطلب...

جمهوری اسلامی ایران و هفت کشور دیگر به دلیل تأخیر طولانی در پرداخت بدهی‌های خود حق رأی‌شان در سازمان ملل را از دست دادند. حجم بدهی‌های ایران به سازمان ملل بالغ بر ۱۸ میلیون دلار است.

ادامه مطلب...

۱۱۰ قانونگذار جمهوریخواه آمریکایی در نامه ای به وزارت امور خارجه آمریکا از دولت دموکرات جو بایدن خواسته اند که مذاکرات با ایران بر سر امضای یک توافق هسته ای را ترک کند.

ادامه مطلب...
صفحه1 از50

برچسب

شما اینجا هستید:فشافویه-اختصاص 300 میلیون تومان کمک به هیئت‌های ورزشی شهر حسن‌آباد