faenfr
ایران

ایران (508)

پایگاه خبری «آویا پروم» روسیه که اخبار صنایع دفاعی و تسلیحاتی را منتشر می کند در مطلبی با عنوان خبر بد برای اسرائیل اعلام کرده است که ایرانی ها موفق شده اند نسخه بومی سامانه پدافند موشکی اس۳۰۰ روسیه را بسازند.

ادامه مطلب...

دولت آمریکا تهدید کرده است که هر کشور یا شرکت خصوصی کشتیرانی که به این نفتکش‌برای ادامه سفر خود کمک کند، مشمول تحریم‌ها خواهد شد.

ادامه مطلب...

«ناهید خداکرمی» عضو شورای اسلامی شهر تهران که در پی شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان محکوم شده بود، می‌گوید به این حکم اعتراض کرده است.

ادامه مطلب...

وزیر خارجه آمریکا روز سه شنبه هشدار داده کشورش برای جلوگیری از انتقال بار نفتکش ایرانی به سوریه تلاش خواهد کرد.

ادامه مطلب...

ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران می‌گوید تحریم مالی ایران، خرید دارو و تجهیزات پزشکی را به شدت سخت کرده است.

ادامه مطلب...

سخنگوی دولت، برداشت آیت الله محمد یزدی از "کنوانسیون پسماندهای پرتوزا" را رد کرده است.

ادامه مطلب...

رئیس سازمان حج و زیارت، شامگاه ۲۱ مردادماه در صحرای منا با رد ادعای برادر شهید رکن‌آبادی اظهار کرد: حفظ عزت و کرامت زائران ایرانی در صدر همه تفاهم نامه ها با دولت عربستان قرار دارد و هیچکدام از مسئولین جمهوری اسلامی از خون شهیدان منا نخواهند گذشت. ادامه مطلب...

ایران روز جمعه در واکنش به احتمال حضور اسرائیل در خلیج فارس در چهارچوب ائتلاف نظامی به رهبری آمریکا تاکید کرد که مقابله با چنین «تهدیدی» را «حق» خود می داند.

ادامه مطلب...

ایران می گوید که با وجود معافیت های ویژه برای اقلام دارویی، تحریم ها مانع از آن می شوند که داروهای حیاتی به این کشور برسد.

ادامه مطلب...

انتشار موزیک ویدئویی از «ابی» خواننده ایرانی به نام «کوچه نسترن» که به یاد کشته شدگان و قربانیان جنگ ایران و عراق خوانده شده است، با واکنش های متفاوتی در شبکه های اجتماعی همراه بود.

ادامه مطلب...
صفحه1 از37

برچسب