faenfr
ایران

ایران (479)

آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر ایران می‌گوید، موافقتش با توافق هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی تحت شرایطی بوده و اگر این شرایط اجرا نشده، او وظیفه مداخله در این زمینه را ندارد.

ادامه مطلب...

نمایندگانی که تیم ترامپ در جلسات خصوصی با آن‌ها درباره تنش بین واشنگتن و تهران صحبت کرده‌اند با استناد به نظرات سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا تلویحا می گویند که سیاست دولت ترامپ در قبال ایران زورمحور است.

ادامه مطلب...

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: 133 نفر طی سال 97 با مصرف مشروبات الکلی مسموم شدند که 11 نفر از آنان فوت کردند.

ادامه مطلب...

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه‌شنبه ۱۴ مه، گزارش روزنامه نیویورک تایمز درباره طرح اعزام ۱۲۰ هزار سرباز به خاورمیانه درصورت حمله ایران به نیروهای این کشور یا نزدیک شدن تهران به ساخت سلاح هسته‌ای را تکذیب کرد.

ادامه مطلب...

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا می گوید هرگونه اقدام ایران علیه کشورش «اشتباهی بزرگ» خواهد بود.

ادامه مطلب...

نمایندگان مجلس ایران لایحه اصلاح قانون تکلیف تابیعت فرزندانی را که مادر آنها ایرانی است و پدر تبعه کشوری دیگر، تصویب کرد. با تصویب این لایحه بیش از ۱۵۰ هزار کودک دارای مادر ایرانی تابعیت ایرانی به دست می‌آورند.

ادامه مطلب...

در پی تشدید تنش‌های میان ایران و آمریکا در روزها و هفته‌های اخیر، مقام‌های ایالات متحده آمریکا، اعلام کردند یک ناو جنگی دیگر و سامانه موشک‌های پاتریوت را به منطقه اعزام می‌کنند. ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن هم در مسیر خود به سوی خلیج فارس از کانال سوئز عبور کرده است.

ادامه مطلب...

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص بازنشستگی پیش از موعد خبرنگاران گفت: در صورت احراز سوابق بازنشستگی، مستمری خبرنگاران توسط سازمان تأمین اجتماعی برقرار می‌شود.

ادامه مطلب...

فرانسه، بریتانیا و آلمان، سه قدرت اروپایی از شش کشور امضاکننده توافق هسته‌ای ایران به همراه اتحادیه اروپا، روز شنبه چهارم مه، نسبت به دو تصمیم اخیر آمریکا مبنی بر عدم تمدید معافیت‌ کشورهای واردکننده نفت ایران و همچنین عدم تمدید برخی معافیت‌ها درباره برنامه هسته‌ای ایران که در چارچوب برجام بود، ابراز نگرانی و تأسف کردند.

ادامه مطلب...

پس از اعلام رسمی تصمیم دولت ترامپ مبنی بر عدم تمدید معافیت‌های ناظر بر معاملات نفتی با جمهوری اسلامی، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا از تشدید تحریم‌ها در عرصه فعالیت‌های هسته‌ای ایران خبر داده است.

ادامه مطلب...
صفحه1 از35

برچسب