faenfr

رئیس جمهور ایران:"در جامعه ما عده‌ای، آدم سالم را فاسد می‌کنند"

  • شنبه, 05 آبان 1397 ساعت 17:50
  • منتشرشده در ایران

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران برای دفاع از چهار وزیر کابینه اش در جلسه رای اعتماد مجلس حاضر شده و درباره انتخاب آنها و مشکلاتش توضیح داده است.

به گزارش کلینی نیوزبه نقل از رسانه های داخلی ایران، رئیس جمهور ایران در اظهارات امروز خود از وضعیت جاری اقتصادی در ایران تمجید کرده و گفته "رشد اقتصادی و سرمایه‌گذاری ما کاهش پیدا کرده اما اعلام می‌کنم هیچ زمانی در سال های گذشته ذخایر کالاهای اساسی ما تا این اندازه بالا نبوده است. ذخایر ارزی ما از کل ذخایر ارزی ما در ۵ سال گذشته بالاتر است. ذخایر اسکناس ما هم در وضعیت خوبی است، کشور ما مشکلات لاینحل ندارد".

دکتر روحانی به نمایندگان مجلس گفته "آنهایی که به مردم می‌گویند ما اَبَر تورم داریم یا نمی‌فهمند چه می‌گویند یا دروغ می‌گویند. این حرف از نظر اقتصادی هم درست نیست. روند صعودی تورم ادامه نخواهد داشت".

حجت الاسلام روحانی همچنین به موضوع بحران قیمت ارز در ایران و سیاست دولت برای تعیین ارز دولتی با هدف واردات کالاهای اساسی اشاره کرد و گفت "ما ارز ۴۲۰۰ تومانی در اختیار عده‌ای گذاشتیم برخی از آنها سواستفاده کردند، از دلار ۷ هزار تومانی هم سواستفاده کردند".

آقای روحانی اضافه کرد که "در جامعه ما عده‌ای، آدم سالم را فاسد می‌کنند".

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:احبار ایران-رئیس جمهور ایران:"در جامعه ما عده‌ای، آدم سالم را فاسد می‌کنند"