faenfr

رهبر انقلاب ایران:محو دولت اسرائیل به معنای محو یهودیان نیست

آیت الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران گفت که محو دولت اسرائیل به معنای محو یهودیان نیست بلکه به معنای بیرون کردن اراذل و اوباشی مانند نتانیاهو است.

به گزارش کلینی نیوز، رهبر جمهوری اسلامی ایران در سخنانی که به مناسب میلاد پیامبر اسلام انجام شد، افزود: « ما به فلسطینی‌ها کمک کردیم و باز هم کمک می‌کنیم، هیچ‌گونه ملاحظه‌ای هم نداریم و همه‌ی دنیای اسلام باید این کار را بکند.»

آیت الله خامنه ای به «محو دولت اسرائیل» اشاره کرد و افزود: «این به معنای محو مردم یهودی نیست. این به معنای محو آن حکومت و رژیم تحمیلی است. مردم فلسطین چه مسلمان چه مسیحی و چه یهودی که صاحبان اصلی آن سرزمین هستند باید بتوانند خودشان دولت خود را انتخاب، و بیگانه‌ها و اراذل و اوباشی مانند نتانیاهو را بیرون کنند، محو اسرائیل یعنی این و این اتفاق خواهد افتاد.»

رهبرانقلاب اسلامی ایران بیان داشت: این موضوع را با کشورهای حوزه بالکان مقایسه کرد و گفت: «این اتفاق خواهد افتاد؛ مثل کشورهای بالکان که بعد از ۶۰ سال مستقل شده و ملت به کشور خودشان برگشتند.»

ما یهودستیز نیستیم

رهبر جمهوری اسلامی همچنین تأکید کرد که ما یهودستیز نیستیم. یهودی‌ها در کشور خودمان با کمال امنیت دارند زندگی می‌کنند. آیت الله  خامنه‌ای همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «امروز بزرگترین مصیبت دنیای اسلام، قضیه فلسطین است که ملتی را از خانه و وطن خود آواره کردند.»

رهبر ایران گفته است "مردم فلسطین، چه مسلمان چه مسیحی و چه یهودی که صاحبان اصلی آن سرزمین هستند باید بتوانند خودشان دولت خود را انتخاب، و بیگانه‌ها و اراذل و اوباشی مانند نتانیاهو را بیرون و کشورشان را اداره کنند که البته این اتفاق خواهد افتاد."

آیت الله خامنه‌ای این اظهارات را روز جمعه ۲۴ آبان در جمع مهمانان شرکت‌کننده در کنفرانس وحدت اسلامی بیان کرده است. تهران هر سال به مناسبت ولادت پیامبر اسلام میزبان کنفرانس وحدت اسلامی است.

{loadposition sc_position}
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

برچسب

شما اینجا هستسد:احبار ایران-یک ایرانی به اتهام ارسال قطعات غیرمجاز به ایران درآمریکا بازداشت شد