faenfr

11

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

سیاستمداران و شخصیت‌های معروف از سراسر دنیا به این بحران واکنش نشان می‌دهند و مطالباتی را با دولت میانمار مطرح می‌کنند. یقین است که بیشتر آنها وقتی که خواهان پایان دادن به خشونت می‌شوند، نیت والایی دارند.

سه قاضی دادگاهی در سیاتل محدودیت مسافرت شهروندان شش کشور عمدتا مسلمان به آمریکا را تا حدودی کاهش داده و برای برخی از اعضای خانواده شهروندان آمریکایی این محدودیت را برداشتند.

نتایج نظرسنجی‌های اخیر در آلمان حاکی از آن است که در انتخابات پارلمانی پیش رو در این کشور که قرار است در ۲۴ سپتامبر برگزار شود‌، امکان کاهش شمار نمایندگان زن وجود دارد. احتمال دارد که تنها ۳۲ درصد کرسی‌های مجلس نمایندگان آلمان را زنان اشغال کنند.

در حال حاضر، ایرما، که شدیدترین توفانی است که تا کنون در حوزه اقیانوس اطلس ثبت شده،صلیب سرخ تخمین زده است که وزش تندباد و ریزش باران شدید ممکن است تا بیست و شش میلیون نفر را به مخاطره اندازد.

عفو بین الملل همچنین بریتانیا و ایالات متحده را – که در بحرین پایگاه نظامی دارند – متهم کرد چشمان خود را به روی سرکوب‌های حکومتی در آن کشور کوچک حاشیه خلیج فارس بسته‌اند.

آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد اعلام کرد:آمار پناهجویان اقلیت مسلمان روهینگیا که در طول حدود دو هفته اخیر از میانمار به بنگلاش گریخته‌اند، به رقم هشدار دهنده و بی‌سابقه ۲۷۰ هزار نفر افزایش یافته است.

دربی اعتراض به عدم واکنش اصلاح‌طلبان به حوادث "میانمار" در فضای مجازی "علی مطهری" در یادداشتی خواهان مداخله نظامی در میانمار شد.

آرشیو

« سپتامبر 2017 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

برگزیده