faenfr

11

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

حجت‌الاسلام کنگرلو،رئیس تبلیغات اسلامی شهرری، از برگزاری جلسه تفسیر سوره قصص در مساجد سطح شهرستان ری طی ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

نمایشگاه قرآن کریم شهرستان ری، سوم خرداد ماه جاری با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان ،هم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در بوستان عطر سیب باقرشهر افتتاح شد.

جلسه هماهنگی مراسم ارتحال به ریاست ضیایی بخشدار فشافویه و با حضور امام جمعه بخش فشافویه ، وجمعی ازنمایندگان و مسئولین ادارات تابعه بخش برگزار شد.

«مقامات آمریکایی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی» خواستار «براندازی» بوده‌اند. وی تاکید کرد «حتی همان رئیس جمهوری که می‌گفت بدنبال براندازی نیستم، به دنبال براندازی بود و نیت و اهداف او نیز مشخص شد».

زانو زدن اعتراضی بازیکنان لیک حرفه‌ای فوتبال آمریکا هنگام پخش سرود ملی این کشور ممنوع شد و خاطیان جریمه خواهند شد. باشگاه‌های عضو لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا در این باره به توافق رسیده‌اند.

ترامپ در یک پست توییتری از "یک خبر خوب" برای صنایع خودروسازی آمریکا سخن گفته و اعلام کرده که به‌زودی این خبر را به اطلاع دست‌اندرکاران صنایع خودروسازی آمریکا خواهد رساند. او تاکید کرده است که ظرف دهه‌های گذشته، بسیاری از فرصت‌های شغلی در آمریکا بر اثر واردات خودرو از خارج از بین رفته و حال انتظار این تغییر به پایان رسیده است.

شهردار شهر وست هالیوود طی مراسمی کلید طلایی این شهر را به استورمی دنیلز، ستاره فیلم‌های مستهجن آمریکایی اهدا کرد .

وزیر امورخارجه آمریکا:اروپایی‌ها به ما گفته‌اند که آماده اقدام در زمینه موشکی هستند، اما سه سال است که هیچ کاری نمی‌کنند.

یک نماینده دموکرات کنگره آمریکا در توییتر نوشته که هدف از افزودن این متمم در حقیقت "تاکیدی دوباره بوده بر این است که اختیار تصمیم‌گیری درباره استفاده از اهرم نظامی در محدوده قدرت کنگره (آمریکا) است."

«مورگان فریمن» بازیگر سرشناس آمریکایی و از ستاره های بزرگ هالیوود نیز به اذیت و آزار جنسی زنان و رفتارهای ناشایست متهم شد.

آرشیو

« مه 2018 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

برگزیده