faenfr

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

جوانترین نماینده مجلس آمریکا که از اعضای حزب دموکرات است می‌گوید "شکی نیست" که رئیس جمهوری آمریکا نژادپرست است.

چهار ساعت اعتصاب کارکنان بخش امنیت دو فرودگاه برلین ۴۲ پرواز را کنسل کرد و ۲۵ پرواز را به تاخیر انداخت. سندیکای کارکنان خواهان افزایش دستمزد است.

 امروز مردم برای تامین معیشت خود و برای پر کردن شکم فرزندان مشکل دارند، اگر نتوانیم هزینه های زاید سیاست خارجی، سیاست داخلی را درمان کنیم آسیب به امنیت ملی نه توسط دشمنان که در خیابان های شهرها رخ خواهد داد،

رئیس جمهوری آمریکا می‌گوید که خروج کشورش از برجام فشار شدیدی بر ایران وارد کرده و تهران خواهان مذاکره با آمریکاست. بهرام قاسمی اما این مدعا را رد کرده است. علی شمخانی هم می‌گوید که آمریکا خواهان مذاکره با ایران بوده است.

سنت‌های رایج در آیین هندو اغلب در رابطه با زنان تبعیض‌آمیزند و همین اثری منفی بر درک و دریافت‌های جامعه نسبت به شان و مقام و حرمت زنان گذاشته است.

مردم فکر می‌کنند ما فقط در بخش تکنولوژی‌های پیشرفته نیاز به واردات داریم اما نمی‌دانند گرفتاری ما در تامین علوفه، کنجاله و ذرت است.

دولت آلمان روز دوشنبه تاکید کرد که قوانین سختگیرانه ای برای حفاظت و امنیت بیشتر داده های دولتی و سیاستمداران وضع خواهد کرد. این تصمیم در پی هک شدن هزاران سند و مدرک دولتی مربوط به سیاستمداران و هنرمندان آلمانی گرفته شده است.

تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی خود در جام ملت های آسیا موفق شد با نتیجه پرگل پنج بر صفر یمن را شکست داد.

کوین اسپیسی یکی از ده‌ها مردان هالیوودی است که از زمان آغاز جنبش «من هم همینطور» (MeToo#) در سال ۲۰۱۷ به تعرض و آزار جنسی متهم می‌شود.

ادوارد فیلیپ، نخست وزیر فرانسه روز دوشنبه در واکنش به تظاهرات دو روز پیش جلیقه زردها در شهرهای مختلف این کشور از وضع قوانین سختگیرانه در مورد تجمعات بدون مجوز خبر داد.

آرشیو

« ژانویه 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

برگزیده