faenfr
سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

وزارت خارجه آمریکا ضمن تمدید معافیت‌ها در زمینه همکاری هسته‌ای غیرنظامی با ایران از اعمال تحریم‌هایی جدید خبر داد. این تحریم‌ها در عرصه عمران و ساخت‌وساز است.

{loadposition sc_position}

دادگاه استدلال کرد چون قربانی "بیهوش" بوده، با زور یا ارعاب -تعریف حقوقی حمله جنسی (تجاوز) در قانون اسپانیا- مجبور به این کار نشده. از این رو، دادگاه آنها را به جرمی سبکتر یعنی سوء استفاده جنسی و ده تا دوازده سال زندان محکوم کرد.

وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه گزارش داد: بدهی عمومی دولت فدرال  آمریکا برای اولین بار در طول تاریخ از مرز ۲۳ تریلیون دلار عبور کرده است.

{loadposition sc_position}

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده روز چهارشنبه، ۳۰ اکتبر تصویری فتوشاپ شده از اهدای مدال به یک سگ ارتش در حساب توئیتری خود منتشر کرد که واکنش‌های بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت. اما دلیل این همه واکنش به یک عکس چه بود؟

{loadposition sc_position}

مجلس نمایندگان کنگره آمریکا که اکثریت آن با دموکرات‌هاست برای نخستین بار درباره تحقیقات استیضاح و روند ادامه آن در صحن علنی رای‌گیری کرد و همان‌طور که انتظار می‌رفت نانسی پلوسی، رئیس دموکرات این مجلس توانست با ۲۳۲ رای موافق در برابر ۱۹۶ مخالف که تنها دو دموکرات در میان آنها بود، این لایحه را تصویب کند. این به آن معنی است که حالا تحقیقات استیضاح وارد فاز جدیدی می‌شود و دیگر کمتر پشت درهای بسته و بیش‌تر در جلوی دوربین‌ها ادامه خواهد یافت.

{loadposition sc_position}

مقام‌های کویتی می‌گویند رسما صاحبان چندین حساب اینستاگرام را که برای خرید و فروش خدمتکاران مانند برده استفاده می‌شده احضار کرده‌اند.

به نوشته این رسانه ایتالیایی، در سفر اخیر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به ایتالیا یکی از اصلی‌ترین دستور کارهای برنامه‌اش، موضوع ممنوعیت پرواز ماهان‌ایر بوده است.پمپئو از ایتالیا خواسته بود تا مانع از ورود پروازهای ماهان‌ایر به این کشور شود.

{loadposition sc_position}

آرشیو

« اوت 2020 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

برگزیده