faenfr
سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

معاون فرهنگی و امور زائران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از برگزاری ۷۲ ویژه برنامه در هفته بزرگداشت ولادت حضرت عبدالعظیم(ع) از ۷ تا ۱۳ آذرماه خبر داد.

{loadposition sc_position}

یکی از سخنگویان رئیس جمهوری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که دونالد ترامپ خواهان آنست که جلسه استیضاحش در سنای آمریکا که به نظر وی تنها مرجع عادل کنگره است، انجام پذیرد.

برای نخستین بار در تاریخ اسرائیل علیه یک نخست‌وزیر این کشور در زمان تصدی این پست، اعلام جرم شده است.

{loadposition sc_position}

وزارت بهداشت یمن از فوت سالانه 100 هزار کوسخنگوی وزارت بهداشت دولت نجات ملی مستقر در صنعاء، امروز (پنجشنبه) آمار کودکانی که بر اثر انواع بیماری‌ها، بمباران‌ها و سوء تغذیه در این کشور جان خود را از دست می‌دهند را اعلام کرد.

{loadposition sc_position}

 تیم بازار بزرگ با پیروزی برابر اترک خراسان شمالی در دیدار فینال رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور، به عنوان قهرمانی رسید.

{loadposition sc_position}

به دنبال نزدیک شدن به مراحل نهایی تحقیقات مجلس نمایندگان علیه استیضاح ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در آخرین مواضع خود گفت: سفیر سابق آمریکا در اوکراین حاضر به نصب عکسش در دفتر خود نبوده است.

{loadposition sc_position}

مسیرهایی که دموکرات‌ها در فرایند استیضاح «دونالد ترامپ» دنبال کرده‌اند تاکنون هموار بوده است. با این حال و با وجود این‌که جلسات علنی تحقیقات موجب نگرانی رئیس‌جمهوری آمریکا و برخی نزدیکان وی همچون وزیر امور خارجه شده‌ اما تحلیلگران در موفقیت نهایی این روندها تردید دارند.

{loadposition sc_position}

آرشیو

« نوامبر 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

برگزیده