faenfr

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه روز چهارشنبه ۶ نوامبر در واکنش به تصمیم‌های هسته‌ای جدید ایران در قبال برجام اعلام کرد: «ما به خوبی می‌دانیم چرا تهران از تعهدات برجامی خود عقب نشسته است.»

{loadposition sc_position}

تلاش‌ مقامات امنیتی بر حفظ هویت فردی بوده که پرده از ماجرای اوکراین و تماس تلفنی دونالد ترامپ و ولودیمیر زلنسکی برگرفته است. اکنون گفته می‌شود که پسر دونالد ترامپ با انتشار یک پست توییتری هویت این فرد را فاش کرده است.

{loadposition sc_position}

به گفته رئیس جمهور فرانسه سازمان ناتو کارنامه‌ای "فاجعه‌بار" پیدا کرده و آمریکایی‌ها ظاهراَ به شریکان اروپایی خود پشت کرده‌اند. او ترکیه را هم به اتخاذ رفتاری تهاجم‌آمیز متهم کرد و نسبت به آینده اروپا هشدار داد.

{loadposition sc_position}

رئیس جدید فدراسیون فوتبال آلمان می‌گوید این فدراسیون از این پس  بیش از گذشته مسئولیت برعهده گرفته و از ارزش‌های دموکراتیک دفاع خواهد کرد.

{loadposition sc_position}

هفته گذشته یکی از بازرسان آژانس را به دلیل "نگرانی از احتمال همراه داشتن مواد مشکوک" از ورود به تأسیسات هسته‌ای نطنز منع کرده و این بازرس با ناتمام گذاشتن مأموریتش به وین بازگشته است.

{loadposition sc_position}

پلیس فدرال آمریکا و همچنین قوه قضاییه این کشور در گزارش‌خود اعلام کرده‌اند که مسئولان توییتر در ارتباط با پرونده جاسوسی از مخالفان دولت عربستان سعودی با ماموران همکاری کرده‌اند.

{loadposition sc_position}

آرشیو

« نوامبر 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

برگزیده