faenfr
سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

در تازه‌ترین موج از حملات یهودی‌ستیزانه در فرانسه، روی بیش از صد قبر در یک گورستان متعلق به یهودیان، نشان "صلیب شکسته نازی‌ها" را کشیده‌اند. حلمه به این قبرستان در شهر شرقی وستفوفن، در نزدیکی استراسبورگ، چند روز پس از حادثه‌ای مشابه در یک روستای مجاور صورت گرفته است.

یک دادگاه تجدیدنظر فدرال در آمریکا به "دویچه بانک" آلمان و بانک آمریکایی "کپیتال وان" دستور داده که مدارک مالی مورد درخواست مجلس نمایندگان را هر چه زودتر تحویل دهند. کمیته‌های اطلاعات و نظارت مجلس نمایندگان خواستار دسترسی به اسناد ۱۰ سال گذشته بنگاه تجاری آقای ترامپ و فعالیت‌های بازرگانی فرزندان او هستند.

{loadposition sc_position}

آنفلوآنزا عفونت تنفسی واگیرداریست که ویروس آنفلوآنزا در بینی، گلو و گاهی هم ریه ایجاد می‌کند. این بیماری شروعی ناگهانی دارد و می‌تواند ناخوشی‌ای خفیف یا شدید باشد با علائمی مانند تب، گلودرد، بدن‌درد، خستگی‌‌، سردرد‌‌‌‌‌، آبریزش و زکام، بی‌اشتهایی، سرفه، دل درد و گاهی تهوع و استفراغ (بخصوص در کودکان). کودکان ممکن است از گوش‌درد شکایت کنند یا بی‌حال و کم‌تحرک به نظر برسند.

براساس نظرسنجی روز چهارشنبه موسسه یوگاو، آلمانی‌ها خواهان کاهش وابستگی به آمریکا هستند.

عصر روز دوشنبه شهروندان تهرانی در راه بازگشت به منازل خود بودند که متوجه بوی نامطبوعی شدند، تعدادی از مسؤولان علت این موضوع را وزش باد عنوان می‌کنند

{loadposition sc_position}

آرشیو

« نوامبر 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

برگزیده