faenfr
سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

محمد سعید الشمرانی، دانشجوی هوانوردی عربستانی که در آمریکا و در پایگاه نظامی پنساکولا مشغول به تحصیل بود با شلیک به سوی سربازان و کارمندان این پایگاه سه نفر را کشت و چندین نفر دیگر را زخمی کرد و سپس با شلیک مستقیم کشته شد. این دومین تیراندازی مرگبار در پایگاه‌های نظامی آمریکا طی یک هفته گذشته است.

تیتر جنجالی خبرگزاری فارس "صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود."

{loadposition sc_position}

دولت موقت بولیوی به دنبال کمک رژیم صهیونیستی برای سرکوب فعالیت‌های چپ‌گرایان و مخالفانش است.

انتخاب هاندکه بحث و جنجال‌های فراوانی را به دنبال داشت. او به خاطر طرفداری از صرب‌ها در جریان جنگ در یوگسلاوی سابق در دهه ۱۹۹۰ میلادی با انتقادهای زیادی روبرو بوده است.

غول نفتی سعودی "آرامکو" با عرضه سهام اولیه خود سرمایه‌ای بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار از سوی سرمایه‌گذاران جمع‌آوری کرد و به هدف خود و یک رکورد جهانی رسید. تقاضا برای خرید سهام سه برابر عرضه بوده است.

اعتصاب‌های گسترده همچنان فرانسه را فلج کرده است. اتحادیه‌های کارگری اعلام کرده‌اند، تا زمانی که امانوئل مکرون برنامه‌های خود را برای تغییر قوانین بازنشستگی پس نگیرد، به اعتصاب‌های خود ادامه خواهند داد.

{loadposition sc_position}

شرکت اوبر برای اولین بار گزارشی در مورد تجاوز و آزار جنسی مسافران و رانندگان خود منتشر کرده است. طبق این آمار در طی دو سال نزدیک به ۶ هزار مورد آزار جنسی و تجاوز مسافران و رانندگان در آمریکا گزارش شده است.

{loadposition sc_position}

مقامات ایرانی گفته اند در صورتی که نتوانند از منافع مثبت برجام برخوردار شوند بازهم تعهدات بیشتری را کنار خواهند گذاشت. آنان این اقدام را در چارچوب برجام و قطعنامه ٢٢٣١ شورای امنیت مجاز دانسته اند.

{loadposition sc_position}

کنگره آمریکا مطابق قانون اساسی این کشور اجازه دارد که رئیس جمهوری را پیش از به پایان رسیدن دوران چهار ساله از کار برکنار کند به شرطی که به اعضای کنگره ثابت شود رئیس‌جمهور خیانت کرده؛ رشوه گرفته یا از قدرت سوء‌استفاده کرده است.

آرشیو

« دسامبر 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

برگزیده