faenfr

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

عکس ۳۵ سال پیش «رالف نورتام» فرماندار ایالات ویرجینیا جنجالی شد.

در سال‌های گذشته از ارزش لیر ترکیه در برابر دلار و یورو به‌شدت کاسته شده است. افزون بر این، شرکت‌های مسافرتی ترکیه، به قصد جلب مشتری بیشتر، از بهای خدمات خود کاسته‌اند. این دو عامل دلیل اصلی رشد شمار علاقه‌مندان سفر به ترکیه شمرده می‌شوند.

پناهجویان در جزایر نائورو و پاپوا گینه‌نو، منزوی و افسرده می‌شوند. بر این اساس بیماری‌های مختلف و خودکشی در این اردوگاه‌ها زیاد است.

نیکلاس مادورو رئیس جمهور قانونی ونزوئلا، اولتماتوم تعیین شده از سوی کشورهای اروپایی را یک درخواست "بی‌شرمانه" خوانده و رد کرد.

ترامپ، اولین رئیس جمهوری نیست که به مرز جنوبی کشور نیرو اعزام می کند. باراک اوباما ۱۲۰۰ سرباز گارد ملی را به آنجا فرستاد و جورج دبلیو بوش هم ۶۰۰۰ سرباز برای کمک به گشت مرزی مستقر کرد.

اسناد دادگاه که هفته پیش منتشر شد نشان داد که کارمندان "دانشگاه فارمینگتون" ماموران مخفی سازمان اعمال قوانین مهاجرت و گمرک (آی سی ای) بودند، چنانچه این اتهام ثابت شود، ماموران دولتی به اتهام فساد مالی محاکمه خواهند شد.

پلیس و مقام های پزشکی در عراق می گویند که یک اتوبوس حامل زائران ایرانی در این کشور هدف حمله قرار گرفته است.

حکیم عریبی، فوتبالیست بحرینی در جلسه محاکمه خود در بانکوک، پایتخت تایلند از دادگاه خواست که او را به کشورش بحرین بازنگرداند.

آرشیو

« فوریه 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

برگزیده