faenfr

سایت خبری تحلیلی کلینی نیوز

یک ستاره معروف موسیقی پاپ تاجیکستان برای نقض قانون تنظیم مراسم این کشور جریمه شده است. به گزارش رسانه های محلی او پس از برگزاری جشن زادروز خود همراه دوستان و هوادارانش جریمه شد.

رهبرجمهوری اسلامی ایران روز جمعه در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب سال ۱۳۵۷ در دیدار با افسران نیروی هوایی ارتش آمریکا را «تجسم شرارت و خشونت» دانست و گفت که تا وقتی که «تا وقتی که آمریکا خباثت و رذالت دارد، این مرگ بر آمریکا از دهان ملت ایران نخواهد افتاد.»

ابوبکر بغدادی، رهبر داعش توانسته است از کودتایی که عاملان آن سربازان خودش بودند، جان سالم به در برد و در بیابانهای شرق سوریه پنهان شود.

آخرین تنش که به نظر می‌رسد جدی‌تر از موارد قبلی است به آقای دی مایو، معاون نخست وزیر ایتالیا و رهبر جنبش ۵ ستاره ایتالیا نسبت داده شده چرا که او دو روز پیش با رهبران جلیقه زردها که سه ماهی است به طور منظم علیه دولت امانوئل مکرون تظاهرات می‌کنند در نزدیکی پاریس دیدار کرد.

در اثر آتش‌سوزی در یکی از ساختمان‌های باشگاه فوتبال فلامینگو،‌ یکی از بزرگترین باشگاه‌های فوتبال برزیل حداقل ده نفر کشته شده‌اند.

نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری قانونی ونزوئلا، از مردم خواسته برای دولت آمریکا نامه سرگشاده بفرستند.

همزمان با گرامی داشت چهلمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی همایش فجرفاطمی درمسجدامام حسن مجتبی ( ع) شهرحسن آبادفشافویه برگزارشد.

یک جوان هندی ۲۷ ساله بنا دارد پدر و مادرش را به خاطر به دنیا آوردنش بدون رضایت‌ خودش مورد پیگرد قانونی قرار دهد.

کارشناس روابط بین‌الملل:حدود یک قرن پیش یک قانون طلایی در دیپلماسی آمریکای لاتین وجود دارد که دکترین استرادا نامیده می‌شود. بر اساس این قانون، این حکومت‌ها هستند که به رسمیت شناخته می‌شوند و نه دولت‌ها. این موضوع وضعیت را برای ونزوئلا روشن می‌کند.

دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در بخش فشافویه افتتاح شد.

آرشیو

« فوریه 2019 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

برگزیده